Elegancki salon z jadalnią

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt salonu z jadalnią (8)

Salon

(Elegancki salon z jadalnią)

Przestrzeń w odcieniach beżu z dodatkiem drewna stanowi niewątpliwie ponadczasowe połączenie. Zaakcentowanie wysokości wnętrza zasłonami, które sięgają sufitu dodaje elegancji i stylu. Meble są dopasowane do wielkości pomieszczenia i świetnie współgrają ze sztuką na tle sztukaterii. Podświetlenie led podkreśla fakturę oraz materiał, co tworzy niepowtarzalny klimat.
projekt salonu z jadalnią (14)

Jadalnia

(Elegancki salon z jadalnią)

W jadalni głównym motywem jest okrągły stół z niezwykle ozdobą nogą. Dekoracyjne lampy wiszące dobrze doświetlają przestrzeń nad stołem oraz stanowią mocny akcent dla wnętrza. Kominek z ozdobnym ornamentem szczególnie wieczorową tworzy romantyczny nastrój. Drewniana podłoga jest niezwykłym tłem dla całej aranżacji.
projekt salonu z jadalnią (15)

Ścianka medialna

(Elegancki salon z jadalnią)

Komoda jest kolejnym wyjątkowym elementem w salonie. Posiada obłe kształty, które rewelacyjnie łączą się z pozostałymi meblami. Ryflowane drewno podkreśla fakturę, a minimalistyczne czarne nóżki dodają lekkości. Tapeta jest świetnym tłem dla całej aranżacji i tworzy ciekawy kontrast do podłogi. Motyw sztukaterii występuje również w przedpokoju tworząc spójną i nowoczesną aranżację.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Przedpokoju

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.