Projekt salonu z kuchnią

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
4_3

Projekt salonu z kuchnią

(Projekt salonu z kuchnią)

Projekt salonu z kuchnią, który stworzyliśmy jest eleganckim i przytulnym wnętrzem. Jest to pomieszczenie, gdzie spotykają się wspólnie domownicy. To również miejsce odpoczynku, zabawy, a także spotkań z gośćmi. Stylowo zaaranżowaną strefę wypoczynkową tworzą narożnik oraz kącik telewizyjny. Zabudowa telewizora doskonale eksponuje urządzenie i jest dodatkowym miejscem do przechowywania. Rozkładany narożnik spełnia funkcję wypoczynkową oraz jest łóżkiem sypialnianym. To sposób na ekonomiczne zagospodarowanie przestrzeni. Mebel jest świetnym miejscem noclegowym na wypadek odwiedzin dalszej rodziny czy kogoś z przyjaciół. Sofie towarzyszy okrągły stolik kawowy, który świetnie wpisuje się w całą stylizację wnętrza – jest ozdobą i funkcjonalnym meblem. Miękki i miły w dotyku dywan w romby dopełnia całości aranżacji. Aby szare wnętrze nie wydawało się zimne i surowe, zdecydowaliśmy się na jasne drewniane panele podłogowe, które dodają mu przytulności.
2_3

Salon z kuchnią projekt

(Projekt salonu z kuchnią)

Całość tworzy przestrzeń, którego bazą jest kolor szary. Idealnym wyborem na przełamanie spokojnej barwy bazowej jest niebieska ściana, na której zostały zawieszone grafiki nadające charakter wnętrzu. Jasne kolory optycznie powiększą przestrzeń, a ciepłe barwy drewna powodują, że aranżacja wnętrza staje się naprawdę interesująca. Wyspa kuchenna wraz ze stołem jadalnianym oddziela kuchnię od salonu. Jadalnię tworzą biały stół i tapicerowane szarą tkaniną, pikowane krzesła. Nad stołem wisi lampa będąca idealnym dopełnieniem aranżacji. Meble jadalniane pasują do salonowych pod względem stylu i kolorów, tworząc jednolitą całość. Z jadalni możemy obserwować ścianę udekorowaną galerią zdjęć, która podnosi walory estetyczne wystroju.
5_3

Projekt salon z kuchnią

(Projekt salonu z kuchnią)

Monochromatyczność kuchni przełamuje czarny odcień armatury. Wygląda zjawiskowo w kuchni wykończonej w bieli, gdzie służy jako kontrastowy, wyrazisty punkt wnętrza. Ten ekstrawagancki dodatek to synonim nowoczesności. Aranżacja kuchni w bieli wygląda świeżo, przestronnie i lekko. Biel mebli jest uniwersalna, kojarzy się ze sterylnością i niezwykłym porządkiem. Lakierowane fronty odbijają światło i powiększają optycznie przestrzeń. Jasne odcienie drewna doskonale komponują się z nowoczesną przestrzenią oraz ocieplają je sprawiając, że staje się ono jeszcze bardziej przytulne i komfortowe. Oprócz designerskich lamp sufitowych i wiszących, oświetlających całą przestrzeń – znajdują się tu oczka ruchome kwadratowe, które również służą za oświetlenie główne wnętrza. Kąt oświetlenia można ustawić w dowolnym kierunku, bardzo dobrze podkreślają wszystkie zalety wizualne pomieszczenia.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.