Projekt salonu z dużym narożnikiem

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt salonu z kuchnią (8)

Jadalnia

(Projekt salonu z dużym narożnikiem)

Połączenie drewna i szarości jest bardzo ponadczasowym zestawieniem. Usytuowanie stołu prostopadle do wyspy pozwala na wygodny kontakt z osobą, która przyrządza posiłek. Wisząca nad stołem lampa swoją oczywistą formą sprawia, że wnętrze prezentuje się nadzwyczaj efektownie.
projekt salonu z kuchnią (7)

Kuchnia

(Projekt salonu z dużym narożnikiem)

Zabudowa kuchni na wymiar umożliwia idealne dopasowanie do potrzeb i preferencji domowników. Do jasnych frontów zostały zaproponowane ciemne uchwyty i w tym samych grafitowym kolorze górne szafki. Roślinność nad wyspą niezwykle ociepla wnętrze i wprowadza domowy klimat, natomiast nowoczesności dodają czarne lampy na szynach oraz proste formy stelaża na rośliny.
projekt salonu z kuchnią (4)

Ścianka medialna

(Projekt salonu z dużym narożnikiem)

Duża narożna sofa w głębokim granatowym kolorze jest głównym elementem salonu. W zestawieniu z drewnianym stolikiem kawowym tworzy rewelacyjny duet. Ścianka medialna została oświetlona profilem led, co jest bardzo komfortowe dla wzroku podczas wieczornego seansu. Dywan swoim nieoczywistym wzorem dobrze podkreśla i koresponduje z całą aranżacją.
Katarzyna
Projektant
katarzyna
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.