Projekt salonu z bordową kuchnią

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt salonu z kuchnią (9)

Nowoczesna kuchnia modułowa

(Projekt salonu z bordową kuchnią)

Zaprojektowana na wymiar kuchnia modułowa stawia na komfort użytkowania. Dzięki cało-ściennej zabudowie szafek i półek o różnych wielkościach, niewielka strefa kuchenna zapewnia optymalną przestrzeń do przechowywanie nie tracąc na poczuciu przestronności. Głębokie barwy w matowej oprawie zapewniają o poczuciu elegancji, a drewniany blat dodaje przestrzeni domowego ciepła. Strefę kuchenną oddziela półwysep, który dopełnia design funkcjonalnością i estetyczną ciągłością zastosowanych rozwiązań.
projekt salonu z kuchnią (4)

Jadalnia

(Projekt salonu z bordową kuchnią)

Półwysep kuchenny to świetne rozwiązanie dla użytkowników ceniących sobie wygodę. Zapewnia on dodatkowe miejsce jadalniane, które komplementują niestandardowe dekoracyjne oświetlenie i elegancki ścienny stojak na wino. Barowe krzesła odpowiadają zestawowi stołu i krzeseł usytuowanych na jednej wysokości. Funkcjonalny design otwartej przestrzeni wydzielił subtelnie trzy strefy: kuchenną, jadalną i wypoczynkową.
projekt salonu z kuchnią (7)

Strefa wypoczynkowa

(Projekt salonu z bordową kuchnią)

Salon to przede wszystkim strefa relaksu. Wygodny zestaw wypoczynkowy to tak zwany must-have. Fotel z podnóżkiem i głęboka sofa w pięknym obiciu w kolorze butelkowej zieleni, zapewnią nie tylko o komforcie, ale i niepowtarzalnej estetyce. Istotnym elementem składającym się na design pokoju dziennego jest oświetlenie. Dzięki zestawieniu roli funkcjonalnej z dekoracyjną, wykorzystane oświetlenie w nowoczesnej oprawie w pełni eksponuje wyjątkową aranżację.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Kuchni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.