Salon z aneksem w stylu skandynawskim

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt salonu z kuchnią i jadalnią (5)

Kuchnia

(Salon z aneksem w stylu skandynawskim)

Styl skandynawski charakteryzuje jasne wnętrze z dodatkiem drewna. Duża ilość miejsca do przechowywania została ukryta za białymi frontami otwieranymi na tip-on. Szare płytki umieszczone nad blatem roboczym tworzą delikatny kontrast dla całej zabudowy. Oświetlenie funkcjonalne led daje możliwość komfortowego przygotowania posiłków. Dzięki zaprojektowanej wyspie jest dużo blatu roboczego, a korzystny układ funkcjonalny pozwala mieć również kontakt z domownikami.
projekt salonu z kuchnią i jadalnią (1)

Jadalnia

(Salon z aneksem w stylu skandynawskim)

Dzięki koncepcji funkcjonalnej układu, poruszanie się po otwartej przestrzeni jest bardzo wygodne. W jadalni zaprojektowano rozkładany drewniany stół z wygodnymi fotelami w kolorze butelkowej zieleni, a nad nim czarna nowoczesna oprawa świetlna. Wysokie okna powodują, że do wnętrza wpada dużo naturalnego światła, co sprawia, że wnętrze staje się jeszcze bardziej przestronne.
projekt salonu z kuchnią i jadalnią (2)

Salon

(Salon z aneksem w stylu skandynawskim)

Część wypoczynkowa w kolorze delikatnej szarości została uzupełniona o poduchy w odcieniach nawiązujących do krzeseł w jadalni. W połączeniu z innymi dodatkami wnętrze jest przytulne, a wieczorową porą można się zrelaksować przy klimatycznym oświetleniu stylowej lampy.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.