Projekt salonu z otwartą kuchnią

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Półwysep w kuchni

(Projekt salonu z otwartą kuchnią)

Funkcjonalną alternatywą dla tradycyjnej wyspy kuchennej jest półwysep kuchenny. Spełnia podobną rolę, co wyspa, jednak potrzebuje znacznie mniej miejsca, wpływa na lepszą ergonomię pomieszczenia. Element wyposażenia daje możliwość dostępu do szafek kuchennych z obu stron. Półwysep świetnie sprawdza się w kuchni otwartej na salon oraz jadalnię. Mebel nie tylko przesłania kuchnię, ale i tworzy wygodny blat roboczy. Za pomocą półwyspu kuchennego w naturalny sposób oddzielamy strefę kuchni od reszty przestrzeni. Półwysep jest również dekoracją wnętrza, a otwarte półki czynią z niego domową biblioteczkę. Dodatkowe miejsce do przechowywania od strony salonu czyni ten element niezwykle reprezentacyjną częścią pomieszczenia.

Kącik wypoczynkowy

(Projekt salonu z otwartą kuchnią)

Salon to miejsce, w którym chcemy się relaksować. Aby relaks był w pełni efektywny, ważne jest by wykreować we własnej przestrzeni kącik prawdziwego wytchnienia. Meble wypoczynkowe do salonu to zdecydowanie niezbędne wyposażenie. W salonie znajduje się narożnik. To przestronny mebel, który daje mnóstwo miejsca do siedzenia dla domowników oraz odwiedzających gości. Mebel posiada również funkcję spania – to idealne rozwiązanie, zapewniające funkcjonalność wnętrza. Nieodłącznym elementem salonu jest zestaw stolików kawowych, które odznaczają się swoją praktycznością. Przy nich można zrelaksować się po długim dniu lub napić się kawy z przyjaciółmi. Stoliki kawowe to meble praktyczne, ale również atrakcyjne pod względem wizualnym.

Część jadalniana

(Projekt salonu z otwartą kuchnią)

W wnętrzu oprócz kuchni i salonu znalazła się również część jadalniana. Centrum jadalni stanowi stół z towarzyszącymi mu krzesłami. Połączenie drewna z turkusem idealnie ożywia jadalnię oraz sprawia, że prezentuje się ona znacznie ciekawiej. Stół i krzesła do jadalni tworzą estetyczny komplet, który wpisuje się w ogólną aranżację wnętrza. Krzesła posiadają wyprofilowane oparcia, wygodne w użytkowaniu, sprawiają że celebrowanie posiłków jest jeszcze przyjemniejsze. Wybraliśmy meble, które łączą w sobie trwałość, wygodę, ergonomię. Pomimo dużej ilości naturalnego światła, stół jest dodatkowo oświetlony lampami wiszącymi. W tej aranżacji jako dekorację jadalni wykorzystaliśmy piękne lampy, które skutecznie przyciągają wzrok. Połączona przestrzeń jest spójna stylistycznie oraz funkcjonalna.

Wizualizacje
Projekt salonu z otwartą kuchnią

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt salonu z otwartą kuchnią

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Sfmeble
opoczno
maxlight
Kaspa
Ikea
Halmar
desenio
Castorama
Allegro
Agata Meble
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera