Salon z jadalnią i otwartą kuchnią

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt salonu z przedpokojem (6)

Jadalnia

(Salon z jadalnią i otwartą kuchnią)

Jadalnia to niewątpliwie serce domu. Domownicy spotykają się tu każdego dnia, a w przypadku pojawienia się gości jest miejscem na prowadzenie długich rozmów przy dobrym posiłku. Zarówno stół jak i krzesła utrzymana jest w jasnej kolorystyce. Puszysty dywan swoim kształtem wyznacza obszar jadalni. Elegancji dodaje lampa nad stołem, która jest również jednym z niewielu ciemnych akcentów w jadalni.
projekt salonu z przedpokojem (7)

Strefa odpoczynku

(Salon z jadalnią i otwartą kuchnią)

W salonie istotnym założeniem było dużo miejsca do przechowywania. Biała zabudowa częściowo przeszklona estetycznie eksponuje biblioteczkę i zarazem chroni przed osadzaniem się kurzu. Czarna ściana w zestawieniu z lamelami i sztuką prezentuje się nad wyraz elegancko. Fotel uszak w kolorze szarości równoważy proporcje kolorystyczne we wnętrzu, co składa się na spójną i nowoczesną aranżację.
r2f2viopqm0hkw4dou8n

Przedpokój

(Salon z jadalnią i otwartą kuchnią)

W przedpokoju dominują jasne barwy. W dużej przestrzeni została zaprojektowana kontynuacja biblioteczki z salonu. Zabudowane fronty szafek pozwalają na przechowywanie wielu rzeczy, natomiast widoczna część półek umożliwia pokazanie pamiątek, nagród lub innych rzeczy wartych wyróżnienia.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.