Projekt salonu domu

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Część jadalniana

(Projekt salonu domu)

Pomieszczenie łączy ze sobą kuchnię z salonem oraz częścią jadalnianą. Poszczególne części wnętrza są spójne stylistycznie i tworzą wrażenie całości. Jadalnia oddziela kuchnię od salonu, jest komfortowym miejscem do jedzenia dla całej rodziny. Wybraliśmy odpowiedni model stołu – rozkładany mebel zajmie niewiele miejsca, zaś po rozłożeniu pomieści całkiem dużą liczbę osób. Stół ustawiony pod ścianą pozwoli zaoszczędzić całkiem sporo miejsca, zapewniając przy tym pełen dostęp do tego mebla. Tuż obok części jadalnianej znajduje się ściana od dołu do góry pokryta farbą tablicową, dzięki której możemy uzyskać spersonalizowaną dekorację wnętrza. Użycie tego typu emalii pozwoli na zapisywanie na ścianie notatek domowników, jak również stworzy nietypową przestrzeń do rozwijającej zabawy dla najmłodszych.

Ażurowa ścianka

(Projekt salonu domu)

Drewno jest jednym z najpiękniejszych materiałów, którymi można wykończyć wnętrze. Użyliśmy je nie tylko do wyłożenia podłogi, ale także do ozdobienia ściany. Odpowiednio oświetlone prezentuje się imponująco. Jest wspaniałym tłem do wyeksponowania telewizora. Podnosi estetykę zaaranżowanego wnętrza oraz wyraża pomysłowość projektanta. Pod telewizorem umieściliśmy wiszącą szafkę RTV, która jest funkcjonalnym miejscem do przechowywania, np. kabli, czy filmów DVD. Dzięki niej można ukryć wszystkie przedmioty, które są potrzebne podczas seansów filmowych, ale niekoniecznie istnieje potrzeba posiadania ich na widoku.

Komplet wypoczynkowy w kształcie litery L

(Projekt salonu domu)

Centralną część sfery wypoczynkowej stanowi narożnik w kształcie litery L. Mebel zajmuje o wiele mniej miejsca niż sofa i fotel, a zapewnia tyle samo komfortu podczas wypoczynku. Atutem narożnika jest przede wszystkim funkcjonalność. Mebel ten świetnie spisze się podczas codziennego relaksu jak i po rozłożeniu sprawdzi się jako wygodne łóżko. Wyposażony jest w pojemnik na pościel, gdzie można przechowywać kołdry i poduszki dla gości. Kwiaty w doniczce oraz motywy roślinne na plakatach współgrają z aranżacją całego wnętrza. Biel, jasne szarości, drewno oraz pastele tworzą jasne i przestronne wnętrze. Pomieszczenie jest lekkie, nieprzytłoczone, ale za sprawą świetnie dobranych dodatków nie nudne! Propozycja aranżacji salonu zachwyca, nadaje świeżości i zapewne sprosta wysokim wymaganiom.

Wizualizacje
Projekt salonu domu

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt salonu domu

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[table id=119 responsive="scroll" /]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Ubierz swoje ściany
mlamp
Leroy merlin
Lampy24
Ikea
Czerwona maszyna
Castorama
Allegro
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera