Projekt wnętrza salon w stylu nowoczesnym

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Projekt-wnętrza-salon-w-stylu-nowoczesnym2

Komplet w kształcie litery L

(Projekt wnętrza salon w stylu nowoczesnym)

Salon pełni wiele funkcji – to miejsce, gdzie spotkają się wszyscy domownicy, przyjmuje się tu również gości, czy organizuje kameralne imprezy. Stworzyliśmy projekt salonu, który jest reprezentacyjny, a co ważne funkcjonalny – stanowi centrum domowego życia. Salon jest wizytówką domu, ponieważ to pierwszy pokój, który jest widoczny z korytarza. We wnętrzu znajduje się komplet wypoczynkowy w kształcie litery L. Atutem narożnika w kształcie L jest przede wszystkim funkcjonalność oraz komfort użytkowania. Narożnik świetnie sprawdza się do codziennego relaksu jak i po rozłożeniu – jako wygodne łóżko. Ponadto idealnie wpasowuje się w styl wnętrza i odda jego charakter.
Projekt-wnętrza-salon-w-stylu-nowoczesnym8

Dywan maroko

(Projekt wnętrza salon w stylu nowoczesnym)

Odpowiednio dobrane światło ma jednocześnie korzystny wpływ na samopoczucie mieszkańców oraz znacząco zmienia postrzeganie całego wnętrza. Jasne kolory we wnętrzu potęgują wrażenie przestronności. Projektując salon nie zapomnieliśmy o wyjątkowej mocy dodatków. Poduszki, obrazy odmienią wnętrze i czynią z niego designerski salon. Uwagę przykuwa tu dywan w kolorze intensywnego granatu, z wzorem marokańskiej kończyny. Wygodę przebywania w salonie zwiększa obecność stolika kawowego. Ten niewielki mebel jest praktyczny oraz pięknie prezentuje się i wyróżnia na tle pozostałego wystroju wnętrza. Naprzeciwko kompletu wypoczynkowego znajduje się telewizor, który został zawieszony na odpowiedniej wysokości, tak aby oglądanie filmów było komfortowe. Powstały projekt to przytulna i odprężająca strefy relaksu.
Projekt-wnętrza-salon-w-stylu-nowoczesnym4

Część jadalniana

(Projekt wnętrza salon w stylu nowoczesnym)

Bezpośrednio przy narożniku znajduje się strefa jadalniana. Salon z jadalnią to nie tylko piękne, ale przede wszystkim praktyczne rozwiązanie. Kącik jadalniany to miejsce, w którym celebruje się posiłki w gronie rodziny czy znajomych. Jadalnia to nie tylko stół i krzesła, ale również idealna kompozycja dekoracji i oświetlenia. Rozkładany stół z jasnego drewna pomieści większą liczę osób. Prosta forma stołu wpisuje się w nowoczesny styl wnętrza. Zaś wygodne krzesła zapewnią wygodę podczas biesiadowania. Całość wygląda świeżo i jasno oraz sprzyja rodzinnym i przyjacielskim spotkaniom jak i wspólnym posiłkom.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.