Salon i jadalnia skandynawska aranżacja

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
salon-i-jadalnia-skandynawska-aranżacja (3)

Jadalnia

(Salon i jadalnia skandynawska aranżacja)

W każdym domu salon stanowi centrum życia rodzinnego. W salonie istotne jest by aranżacja skłaniała do odpoczynku, poczucia relaksu. To co zbliża domowników do siebie to obecność jadalni w salonie. W naszym projekcie postaraliśmy się o to by blat stołu był odpowiednio oświetlony, co znacznie umila celebrowanie wspólnych posiłków. Lampa posiada ciekawy design, co sprawia, że jest nie tylko praktycznym elementem wyposażenia wnętrza, ale także stanowi jego dekorację. Na ścianie obok w części jadalnianej wisi galeria rodzinnych zdjęć, co również wpływa na przyjemne spędzenie czasu przy stole, a także personalizuje wnętrze.
salon-i-jadalnia-skandynawska-aranżacja (5)

Narożnik w salonie

(Salon i jadalnia skandynawska aranżacja)

Komplet wypoczynkowy to szeroki, komfortowy narożnik wraz ze stolikiem kawowym oraz pomocniczym. Komplet spełnia kilka ważnych funkcji, mianowicie jest miejscem odpoczynku, przyjmowania gości, a nawet snu. Salon wraz z jadalnią to otwarta i przestronna przestrzeń. Strefę kącika wypoczynkowego wyznacza obszar dywanu, a także podwieszany sufit. Konstrukcja doskonałe miejsce na oprawę natynkową. Warto zwrócić także szczególną uwagę na podłogę w salonie. Drewniana deska ułożona w jodełkę nie jest już reliktem PRL-u, a stanowi modny trend w aranżacji wnętrz.
salon-i-jadalnia-skandynawska-aranżacja (2)

Podwieszany TV

(Salon i jadalnia skandynawska aranżacja)

Naprzeciwko kanapy znajduje się podwieszany TV. Zabudowa wraz z pólkami to idealne miejsce na wyeksponowanie przedmiotów o wartościach sentymentalnych lub po prostu ulubionych książek. Odpowiednie umieszczenie telewizora pozwala na oglądanie ulubionych programów nie tylko z kanapy, ale także jest to możliwe z jadalni. Aranżacja salonu jest atrakcyjna oraz dopasowana do potrzeb domowników, a jednocześnie uniwersalna, zatem wpadnie w gusta wielu osób.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.