Salon IKEA projekt

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
skandynawski-salon-IKEA (9)

Część wypoczynkowa

(Salon IKEA projekt)

Salon po pomieszczenie wielofunkcyjne. Tu przyjmujemy gości, jemy, odpoczywamy, a czasem nawet śpimy. Warto pamiętać by salon, w szczególności w towarzystwie kuchni otwartej posiadał swoje strefy. Idealnie sprawdzi się tutaj dywan, który wyznacza miejsce kącika wypoczynkowego. Dodatkowo jest piękną ozdobą wnętrza oraz tłumi w nim dźwięki. Pomiędzy salonem a kuchnią znajduje się jadalnia, którą stanowi stół z kompletem krzeseł. Część jadalniana spaja strefy w jedną całość. W salonie wzrok przyciąga fotel w odważnym kanarkowym kolorze. Taki akcent kolorystyczny wskazuje na wyszukany styl domowników.
skandynawski-salon-IKEA (5)

Eklektyczny styl

(Salon IKEA projekt)

Styl eklektyczny nie ma granic ani narzuconych założeń. Ten niezwykle niekonwencjonalny styl nie lubi nudy! Tworzy wyjątkowy uporządkowany chaos, lubi oryginalne rozwiązania. Wnętrze urządzone w stylu eklektycznym wymaga przemyślanych rozwiązań oraz więcej czasu przy tworzeniu aranżacji, aby odpowiednio dobrać meble i dodatki. Eklektyzm wymaga szczególnego poczucia stylu oraz przemyślanych decyzji. Połączenie różnych stylów, wzorów i kolorów tworzy niepowtarzalną aranżację, która odzwierciedla osobowość i upodobania domowników. Największą popularnością cieszy się wśród artystów, podróżników, ekscentryków, ponieważ styl ten charakteryzuje się indywidualnością, oryginalnością i niepowtarzalnością.
skandynawski-salon-IKEA (10)

Monochromatyczna kuchnia

(Salon IKEA projekt)

Kuchnia jest jasna prosta i funkcjonalna. Ze względu na fakt, że w salonie pod względem aranżacyjnym „dzieje się wiele”, w kuchni uniknęliśmy przeładowania. Ta część pomieszczenia to tło aranżacyjne. Jednak czym dokładnie jest monochromatyczna kuchnia? Jest to obecnie jeden z najmodniejszych trendów. Wystrój skoncentrowany jest na konkretnym kolorze – cała aranżacja podporządkowana jest jednej barwie, co najwyżej różni się odcieniem i nasyceniem. Powszechnie uważa się, że monochromatyczność to kwintesencja estetyki i elegancji w aranżacji wnętrz.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.