Salon z kolorowym akcentem

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
6

Ściana medialna

(Salon z kolorowym akcentem)

Jeśli salon i kuchnia znajdują się w jednym pomieszczeniu, warto zadbać o ich estetyczne, a zarazem funkcjonalne przedzielenie. Zrobione z lameli ściany medialne nie muszą wcale pozostać puste. Od strony części salonowej można na nich umieścić na przykład niewielkie półki z książkami albo kino domowe. Szara kolorystyka lameli doskonale współgra z utrzymanym w podobnej tonacji wystrojem wnętrza. Małe lampy rzucają delikatne światło na lamele, podkreślając ich estetyczny wygląd.
5

Strefa wypoczynku

(Salon z kolorowym akcentem)

W części salonowej obowiązkowo powinny znaleźć się meble idealnie nadające się do wypoczynku. Fotele z wygodnym oparciem i podłokietnikami nie muszą wcale być dopasowane pod względem kolorystycznym do ogólnej aranżacji. Meble wypoczynkowe w kolorze niebieskim oraz żółtym świetnie kontrastują z pozostałymi elementami wyposażenia wnętrza, nadając mu niepowtarzalnego charakteru. Mały, okrągły stoliczek kawowy dopełnia całości aranżacji.
1

Kuchnia

(Salon z kolorowym akcentem)

Połączony z salonem aneks kuchenny nie powinien zajmować zbyt wiele miejsca. Najbardziej rzucającą się w oczy jego częścią są szafki rozciągające się na całej długości ściany. Meble te doskonale nadają się do przechowywania naczyń oraz różnych akcesoriów kuchennych. W jego centralnej części znajduje się kuchenka gazowa z piekarnikiem. Przygotowane w tym miejscu posiłki można spożywać przy okrągłym stole umieszczonym niedaleko lameli. Różnokolorowe krzesła wzbogacają aranżację kuchni.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.