Salon w domu jednorodzinnym

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
nowoczesny-design-w-salonie (1)

Jadalnia

(Salon w domu jednorodzinnym)

Jadalnia w przestrzeni domowej pełni niezwykle istotną rolę. Jest niezbędnym elementem umeblowania każdego mieszkania, wyznacza miejsce, wokół którego toczy się życie rodzinne. W tej aranżacji znajduje się model stołu prostokątnego, który zapewni miejsce do posiłków dla licznej rodziny. Stół doskonale oświetla designerska lampa wisząca, nawiązująca do stylu industrialnego. Podobnie jak czarne elementy w salonie takie jak: nóżki stołu i krzeseł, stolik kawowy, czy lampy nad narożnikiem. Część jadalnianą uatrakcyjnia design sąsiedniej ściany – lustro powiększa optycznie wnętrze, cegła oraz lamele to wyjątkowy dodatek aranżacyjny, a całość dopełnia ciekawa grafika.
nowoczesny-design-w-salonie (4)

Szarość w salonie

(Salon w domu jednorodzinnym)

Kolorem dominującym w salonie jest szarość. Barwa ta cieszy się niesłabnącą popularnością. Doskonale łączy się z granatem widocznym w dodatkach. Połączenie te podkreśla charakter aranżacji pomieszczenia. W salonie znajduje się narożnik z funkcją spania. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie funkcjonalność. W łatwy sposób narożnik zamieni się w łóżko, na którym można przenocować gości, bez potrzeby wygospodarowywania w domu dodatkowego pomieszczenia jakim jest pokój gościnny. Tuż obok kanapy znajdują się stoliki kawowe. Ten niepozorny mebel jest niezwykle użyteczny! Oryginalny kształt stolików przykuwa wzrok.
nowoczesny-design-w-salonie (6)

Kominek

(Salon w domu jednorodzinnym)

Wyjątkowy klimat do wnętrza wprowadza kominek. Ten element wyposażenia domu dodaje mu rodzinnej atmosfery. Palenisko zajmuje centralne miejsce w pomieszczeniu, tworząc doskonałą przestrzeń do odpoczynku, zaprasza do spędzenia czasu z najbliższymi. Płomienie za szybą niesamowicie relaksują w chłodne wieczory po ciężkim dniu. Warto wiedzieć, że kominek jest niezastąpiony w przypadku awarii centralnego ogrzewania. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą znacząco zredukować koszty ogrzewania. Co więcej kominek to dodatkowy element dekoracyjny, który zapewnia niesamowity efekt wizualny.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.