Salon w stylu retro

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Retro salon

(Salon w stylu retro)

Aranżacja salonu jest niezwykle oryginalna. Możemy dostrzec tu wiele wyjątkowych przedmiotów. Jednym z nich z całą pewnością jest wysoki, stojący zegar. Posiada on praktyczne wykorzystanie oraz wysoką estetykę wykonania. Ściany salonu wykończone są za pomocą boazeryjnej deski, która dodaje wnętrzu przytulności oraz ciepła. Deski ułożone są pionowo co optycznie podwyższa pomieszczenie. Obecne są także na suficie tworząc spójną całość. Komplet wypoczynkowy stanowią dwie sofy umiejscowione naprzeciwko siebie, co ułatwia kontakt podczas rozmowy przy kawie. Pomiędzy nimi znajdują się stoliki kawowe, a pod nimi miękki, puszysty dywan.

Dodatki w salonie

(Salon w stylu retro)

Salon dzięki stonowanej kolorystyce jest jasny. Uroku dodają mu obecne tu dodatki – interesujące grafiki, czy lustra. Jednak nie jest to jedyna dekoracja salonu: jest nim także oświetlenie. Lampa w centralnej części salonu, nad stolikami kawowymi, budzi zachwyt. Nieoczywisty design uatrakcyjnia wnętrze. Kolejnym dodatkiem w salonie są rośliny. Prócz funkcji ozdobnych, pełnią także rolę oczyszczania powietrza, produkują tlen oraz zbliżają człowieka do natury. Ponad to rośliny doniczkowe zwiększają wilgotność powietrza we wnętrzu, zatem warto wyposażać pomieszczenia w kwiaty.

Domowa biblioteka

(Salon w stylu retro)

W dalszej części salonu widzimy kominek. Podczas chłodnych wieczorów – ociepla i tworzy wyjątkowa atmosferę w domu. Część salonu stanowi domowa biblioteczka. Oddzielona jest od reszty wnętrza szklanymi drzwiami o pokaźnych rozmiarach z czarną, metalową ramą. Dzięki temu rozwiązaniu salon nadal wydaje się być przestronny i jasny. Domowa biblioteczka to nic innego jak regały z książkami. W tym miejscu przydatne jest biurko z krzesłem, co daje możliwość czytania ulubionej lektury w zaciszu domu. Aranżacja wnętrza skłania do relaksu, poczucia bezpieczeństwa oraz przywołuje wspomnienia.

Wizualizacje
Salon w stylu retro

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Salon w stylu retro

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Zarahome
sofa company
ilva
illumsbolighus
Ikea
H&M
ahlens
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera