Salon w stylu skandynawskim IKEA

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
3_3

Salon w stylu skandynawskim IKEA

(Salon w stylu skandynawskim IKEA)

Pomysł na salon w stylu skandynawskim? Służymy pomocą! Wnętrze w stylu skandynawskim jest przestronne i jasne. Dużo tu naturalnych materiałów, stonowanych kolorów. Dominuje tu biel i beż. Dodatki w pastelowym, zielonym kolorze łagodzą surowość wnętrza. Jasna kolorystyka optycznie powiększa wnętrze, a drewno je ociepla. Komplet wypoczynkowy to rozkładana, miękka sofa oraz podnóżek ze schowkiem- dodatkowe miejsce przechowywania. Podnóżek można połączyć z sofą, aby powiększyć jej siedzisko. Ważną częścią aranżacji jest stolik kawowy – to dopełnienie kompletu wypoczynkowego. Stolik ze szklanym blatem, prócz niekwestionowanej urody, jest miejscem do przechowywania czasopism – pomaga utrzymać porządek. Nad narożnikiem – ściany ozdobiliśmy oprawionymi, interesującymi grafikami, zdjęciami, które zachwycają i nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter.
5_2

Skandynawski styl salon

(Salon w stylu skandynawskim IKEA)

Wygoda i komfort były podstawą podczas urządzania salonu. Wnętrze zachwyca naturalnością i prostotą. Przestrzeń posiada dużo elementów wykonanych z naturalnego drewna, co nie tylko podkreśla związek z naturą, ale przede wszystkim ociepla wystrój. Ażurowa ściana, na której znajduje się telewizor to minimalistyczna dekoracja, ale niezmiernie efektowna. Połączenie białych oraz drewnianych mebli z kolorowym fotelem mocno akcentuje i podkreśla indywidualny i wyjątkowy styl salonu. Lama sufitowa doskonale komponuje się z całą stylizacją. Podłoga z naturalną fakturą drewna nadaje przytulności.
2_3

Aranżacja salonu styl skandynawski

(Salon w stylu skandynawskim IKEA)

Ważnym elementem aranżacji salonu jest odpowiednie oświetlenie. Pełni ono nie tylko funkcję dekoracyjną, ale przede wszystkim jest praktyczne. Styl skandynawski to łączenie klasycznych i prostych form z nowoczesnym designem. Lampa podłogowa oświetla kącik, gdzie znajduje się fotel w intensywnym kolorze butelkowej zieleni. Na przeciwko zawisły półki, które tworzą domową biblioteczkę – miejsce na kolekcję książek. Lustro to praktyczna dekoracja, która znacznie powiększyła optycznie przestrzeń. Łączenie tych wszystkich elementów sprawia, że całe wyposażenie mieszkań w stylu skandynawskim są tak wyjątkowe i niepowtarzalne.     
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.