Salon z aneksem kuchennym

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Jasne pomieszczenie

(Salon z aneksem kuchennym)

Jasne ściany, sufit i podłoga stanowią idealną bazę dla nowoczesnej stylizacji wnętrza. Zastosowanie jasnych kolorów zapewnia elegancki wygląd oraz optyczne powiększenie pomieszczenia, dzięki czemu wydaje się ono przestronniejsze. Białe meble kuchenne, tapicerka sofy utrzymana w szarości, szare i brązowe podłogi, duże przeszklenia oraz dobre oświetlenie pozwalają maksymalnie rozjaśnić wnętrze. Naturalne światło nadaje wnętrzu lekkości, a całość tworzy niezwykle harmonijną, nowoczesną aranżację.

Aneks kuchenny

(Salon z aneksem kuchennym)

Połączenie salonu z kuchnią zwiększa komfort użytkowania, zapewniając wygodę i możliwość korzystania z obu pomieszczeń jednocześnie. Kuchnia została oddzielona od salonu poprzez centralne ustawienie stołu z wygodnymi krzesłami. Brak jednolitej posadzki w pomieszczeniu wyraźnie wydziela poszczególne strefy. Aneks kuchenny zabudowano nowoczesnymi meblami z białymi frontami i drewnianym blatem, które w konfiguracji z czarnymi akcentami pod sufitem współgrają ze stylem urządzenia salonu. Zestaw kuchenny ułożony w kształt litery L zapewnia maksymalną ergonomię i funkcjonalność.

Biblioteczka

(Salon z aneksem kuchennym)

Obszerna, narożna sofa zachęca do relaksu i wyznacza strefę wypoczynkową. Obraz nad kanapą nadaje wnętrzu wyraźnego charakteru. W jej zasięgu znajduje się biblioteczka – użyteczny mebel, pozwalający stworzyć stylowe miejsce na książki. Dobrze oświetlony, wygodny kącik do czytania w salonie to marzenie każdego mola książkowego. Biblioteczka stanowi wyjątkową ozdobę wnętrza, służącą nie tylko do przechowywania ale także do eksponowania zbiorów książkowych oraz innych pamiątek i dekoracji.

Wizualizacje
Salon z aneksem kuchennym

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Salon z aneksem kuchennym

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[ipmb_table_sc id="4"]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera