Salon z aneksem kuchennym

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
salon z aneksem kuchennym (3)

Stylowa sofa

(Salon z aneksem kuchennym)

Odpowiednio dobrana kanapa pozwala stworzyć stylową i wyrazistą aranżację salonu. Sofa w odcieniu pudrowego różu nadaje pomieszczeniu ciekawego, wyjątkowego charakteru. Efektowny kolor kanapy został dopasowany do stylistyki wnętrza. Sofa świetnie komponuje się z jasnymi ścianami, podłogą i fotelem w odcieniu szarości. Pastelowa kolorystyka dodaje aranżacji ciepła i przytulności, stanowiąc świetny duet z drewnianymi meblami. Lampa sufitowa w tym samym odcieniu dopełnia charakter wnętrza.
salon z aneksem kuchennym (2)

Jadalnia

(Salon z aneksem kuchennym)

Aranżacja pomieszczenia bazuje na jasnych odcieniach, a drewniane meble dodają jej naturalności. Naturalny kolor mebli doskonale sprawdza się w stylowych, praktycznych aranżacjach. Drewniane meble zachwycają estetyką i jakością wykonania. Centralnie ulokowana jadalnia zapewnia komfort i dobre oświetlenie. Stół oddziela aneks kuchenny od części wypoczynkowej. Część jadalniana jest idealnie dopasowana do charakteru całego pokoju dziennego. Duże przeszklenia sprawiają, że wnętrze jest jasne i przestronne.
salon z aneksem kuchennym (1)

Kuchnia z drewnianymi akcentami

(Salon z aneksem kuchennym)

Biała kuchnia z drewnianym blatem stanowi swoistą klasykę gatunku. To uniwersalne połączenie cechuje minimalizm. Dzięki dodatkowym dekoracjom stworzono kuchnię o niepowtarzalnym klimacie. Drewniany blat, spójny z pozostałymi drewnianymi elementami znajdującymi się w pomieszczeniu ociepla wnętrze. Białe, matowe fronty meblowe doskonale komponują się z białymi urządzeniami AGD oraz zlewozmywakiem w tym samym kolorze. Ledowe oświetlenie nad blatem współgra z charakterem i aranżacją aneksu kuchennego.
Alicja-100x100
Projektant
alicja
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.