Salon z aneksem kuchennym projekt

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
salon-z-aneksem-kuchennym-projekt5

Jasne wnętrze

(Salon z aneksem kuchennym projekt)

Salon jest wizytówką mieszkania, warto więc aby był nie tylko funkcjonalny, ale także reprezentacyjny. Domownicy spędzają w nim zwykle najwięcej czasu, zatem odpowiednia aranżacja tego miejsca jest bardzo ważna. Pokój dzienny pełni wiele różnych ważnych funkcji w mieszkaniu. W nim się czyta, odpoczywa, spożywa posiłki z rodziną i znajomymi, czy przyjmuje gości. Salon połączony jest z kuchnią i jadalnią. Bazą kolorystyczną pomieszczenia są szarości i biele, całość ociepla drewniana podłoga. Klimat w salonie wprowadzają dodatki, szczególnie zielone akcenty. Welurowy fotel jest miejscem wypoczynku, ale także spełnia funkcje dekoracyjne. Podobnie jak zielone poduszki i ściana, na której opiera się narożnik nadają wnętrzu charakteru.
salon-z-aneksem-kuchennym-projekt2

Jadalnia

(Salon z aneksem kuchennym projekt)

Pomiędzy salonem a kuchnią w centrum pomieszczenia znajduje się jadalnia. Stanowią ją rozkładany drewniany stół oraz wygodne krzesła. W części jadalnianej wisi lampa, która idealnie oświetla blat stołu. Stół styka się ze ścianą ozdobioną w sposób wyjątkowy, ponieważ znajdują się na niej lamele. Obok zaś umieściliśmy lustro sięgające od podłogi do sufitu. To nie tylko stylowa dekoracja, ale też doskonały sposób na optyczne powiększenie przestrzeni. Umiejętnie wykorzystane w znacznym stopniu rozświetla wnętrze, stwarza wrażenie lekkości oraz świeżości przestrzeni, zmienia też jej proporcje. Jadalnia jest wspaniałym miejscem rodzinnych spotkań i wspólnego spożywania posiłków.
salon-z-aneksem-kuchennym-projekt3

Kącik wypoczynkowy

(Salon z aneksem kuchennym projekt)

Salon idealny nie może obejść się oczywiście bez kącika wypoczynkowego, gdzie można wygodnie się rozsiąść wraz z bliskimi. Kącik wypoczynkowy tworzą przede wszystkim narożnik oraz telewizor. W ich towarzystwie znajdują się stoliki kawowe o czarnych, metalowych nogach. Do całości dobraliśmy szary dywan w geometryczne kształty. Szafka RTV jest w kolorze bieli. A ta barwa nigdy nie wyjdzie z mody! Jasne kolory prezentują się korzystnie, dzięki nim przestrzeń wydaje się jaśniejsza i większa. Przemyślana kompozycja barw, kształtów i rozmieszczenia jest warunkiem panowania harmonii w aranżacji salonu.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.