Salon z aneksem kuchennym styl skandynawski

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
salon-z-aneksem-kuchennym-styl-skandynawski (2)

Zielone akcenty w salonie

(Salon z aneksem kuchennym styl skandynawski)

Styl skandynawski nieodłącznie kojarzony jest z naturą. W naszym projekcie salonu właśnie w tym stylu nie mogło zabraknąć nawiązania do natury. Drewno na podłodze doskonale nadaje wnętrzu charakteru. Jak powszechnie wiadomo kolor zielony uspokaja, pomaga zrelaksować się. Dlatego tez w salonie umieszczony został akcent zieleni. Ciemna zieleń obecna jest w dodatkach takich jak poduszki, czy piękny oraz jakże wygodny fotel. Tuż obok niego znajduje się ściana z podwieszanym TV. Nad nią zawisły półki, które są idealnym miejscem przechowywania książek lub pamiątek. Zaś pod urządzeniem nie mogło zabraknąć tu szafki, w której z łatwością można ukryć, np. nieestetycznie wyglądające kable.
salon-z-aneksem-kuchennym-styl-skandynawski (6)

Półwysep w kuchni

(Salon z aneksem kuchennym styl skandynawski)

Salon połączony jest z kuchnią. Ta część wnętrza utrzymana jest w kolorach bieli oraz czerni. Kuchnia stanowi tło dla pozostałej powierzchni wnętrza. Jest niewielka, ale bardzo funkcjonalna. Każdy element wyposażenia został przemyślany. Umowną granicą pomiędzy salonem a kuchnią jest półwysep. Zdecydowanie praktyczny i piękny mebel! Świeże zioła nie tylko dekorują, ale doskonale sprawdzają się podczas gotowania. Decyzja o kuchni otwartej na salon to idealne rozwiązanie dla mniejszych pomieszczeń – znacznie optycznie je powiększa. Świetnie sprawdza się także w komunikacji z osobami przebywającymi w salonie – podczas rozmowy śmiało można zająć się gotowaniem.
salon-z-aneksem-kuchennym-styl-skandynawski (8)

Jasne wnętrze

(Salon z aneksem kuchennym styl skandynawski)

Całość to piękne wnętrze sprzyjające odpoczynkowi. Zastosowanie jasnych barw nadaje pomieszczeniu przestronności oraz sprawia wrażenie czystości. Perfekcyjnie oświetlone – w zależności od potrzeb stworzy nastrojowy klimat lub intensywnie doświetli wnętrze w ponury dzień. W salonie znajduje się komplet wypoczynkowy w kształcie litery L. Dobrze sprawdza się podczas seansów filmowych jak i noclegu znajomych, czy rodziny. Wzrok przyciągają piękne, czarno-białe grafiki, które dopełniają całości aranżacji wnętrza. Salon wraz z kuchnią doskonale oddają charakter stylu skandynawskiego.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.