Salon z aneksem kuchennym w stylu loft

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Wyspa kuchenna

(Salon z aneksem kuchennym w stylu loft)

Loft inaczej nazywany jest stylem industrialnym. Mieszkania w tym stylu inspirowane są wyglądem budynków pofabrycznych. W naszym projekcie salon wraz z kuchnią wspaniale reprezentują tenże styl. We wnętrzu panuje dosyć surowy klimat oraz neutralna kolorystyka. Ciepła dodaje tu jasne drewno obecne na podłodze, blatach kuchennych, czy stole w jadalni. Kuchnia stanowi tło dla dalszej części pomieszczenia. Od salonu oddziela ją wyspa. Ten element wyposażenia pięknie dekoruje wnętrze, jest przedłużeniem blatu roboczego, a także jest dodatkowym miejscem do przechowywania. Nie można zapomnieć o tym, iż wyspa wspaniale sprawdza się zamiast stołu do spożycia lunchu lub szybkiego espresso.

Cegła na ścianie w salonie

(Salon z aneksem kuchennym w stylu loft)

Cechą charakterystyczną loftu jest cegła. Ściana z czerwonej cegły znalazła się i w naszym projekcie. Zdobi część gdzie znajduje się stół jadalniany. To, co doskonale oddaje charakter stylu industrialnego to plątanina kabli. Lustro nad stołem rozjaśnia oraz dodaje wnętrzu głębi. Brak tu zbędnych dekoracji. Kierowaliśmy się złota zasadą „mniej znaczy więcej”. Salon z aneksem kuchennym jest przestronnym, sprawia wrażenie otwartego i przepełnionego światłem.

Komplet wypoczynkowy w kształcie litery L

(Salon z aneksem kuchennym w stylu loft)

W części wypoczynkowej znajduje się narożnik w odcieniu jasnej szarości. Rozkładany mebel to idealne rozwiązanie w przypadku odwiedzin gości oraz ich noclegu. Tuż obok narożnika usytuowany został popielaty fotel. Jego designerski kształt to ozdoba wnętrza oraz komfortowy wypoczynek. Dopełnieniem kompletu wypoczynkowego są stoliki kawowe. Dzięki nim ulubiona herbata lub książka jest na wyciągnięcie ręki. We wnętrzu na próżno szukać przypadkowych elementów. Całość to harmonijna aranżacja, która zachwyci najbardziej wymagających miłośników stylu industrialnego.

Wizualizacje
Salon z aneksem kuchennym w stylu loft

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Salon z aneksem kuchennym w stylu loft

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[table id=149 responsive="scroll" /]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

tubadzin
Sfmeble
mlamp
Leroy merlin
lazienkaplus
Kaspa
Ikea
Halmar
desenio
Decor system
Customform
Castorama
Allegro
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera