Salon z jadalnią

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
salon z jadalnią (1)

Naturalne Drewno

(Salon z jadalnią)

Na cel realizacji tego projektu paleta materiałów stworzona została z myślą o naturalnym ciepłe we współczesnym wydaniu. Przestronny salon za sprawą naturalnego parkietu w jasnym odcieniu oraz jasnych drewnianych mebli zyskuje na wyjątkowym cieple i przytulności. Wybrana do projektu sofa w odcieniu butelkowej zieleni jako centralnie ustawiony akcent rzuca się w oko, komplementując jednocześnie naturalność pozostałych elementów aranżacji.
salon z jadalnią (2)

Jadalnia

(Salon z jadalnią)

Dzięki funkcjonalnej aranżacji, salon pełni zarazem rolę jadalni. 6-osobowy stół z krzesłami w eleganckim obiciu nie tylko wpisuje się idealnie w spójną całość projektu, ale ją komplementuje. Zaproponowany design pozwolił na podzielenie pomieszczenia na strefę wypoczynkową oraz jadalnią, dzięki czemu salon ten jest niezwykle funkcjonalny.
salon z jadalnią (3)

Industrialne elementy

(Salon z jadalnią)

Stonowane pomieszczenie przełamane zostały stylem industrialnym tworząc niebanalny design. Nowoczesna oprawa oświetlenia w odcieni czerni dodaje przestrzeni głębi i elegancji. Funkcjonalny mobilny stolik idealnie dopełnia elegancką konsolę z lustrem i elementami dekoracyjnymi. Industrialne elementy pozwoliły na unowocześnienie przestrzeni w niezwykle subtelny lecz stanowczy sposób tworząc niepowtarzalne i integralne wnętrze.
M
Projektant
monika
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.