Projekt salonu z czarną witryną

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Ścianka RTV

(Projekt salonu z czarną witryną)

W otwartej przestrzeni ścianka medialna staje się niewątpliwie bardzo dekoracyjnym miejscem. Lamele w naturalnym wybarwieniu dobrze korespondują z betonem strukturalnym i czarną zabudową. Pionowe oświetlenie led w zestawieniu z roślinnością tworzy nowoczesny klimat.

Strefa odpoczynku

(Projekt salonu z czarną witryną)

Jednym z wielu atutów tego wnętrza jest duża ilość światła. Okna zostały ozdobione firanami i zaciemniającymi zasłonami w kolorze delikatnej szarości. Czarna witryna stanowi świetne połączenie ze strefą wypoczynku, a wisząca lampa o nieregularnych kształtach jest unikatowym elementem całej aranżacji.

Jadalnia

(Projekt salonu z czarną witryną)

Duży drewniany stół w jadalni jest ponadczasowym rozwiązaniem. Stanowi dobrą podstawę do całej aranżacji. Wygodne krzesła w ciemnym odcieniu prezentują się nadzwyczaj elegancko. Proste formy lamp dodają nowoczesności a jednocześnie są spójnym akcentem całej oprawy we wnętrzu. Ściana ze zdjęciami swoim kolorem nawiązuje do sofy w salonie, co składa się na nowoczesne i funkcjonalne wnętrze.

Wizualizacje
Projekt salonu z czarną witryną

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt salonu z czarną witryną

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera