Salon z jadalnią projekt

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
skandynawski-salon-projekt (24)

Oświetlenie salonu

(Salon z jadalnią projekt)

Nie ma wątpliwości, że oświetlenie w salonie odgrywa bardzo ważną rolę, warto zadbać o dobre oświetlenie salonu na etapie planowania remontu. Jakie typy lamp zastosowaliśmy w tym projekcie? Zacznijmy od oświetlenia głównego. Światło lampy sufitowej w centralnej części salonu dotrze w każdy jego zakamarek. Oświetlenie LED w podwieszanym suficie stworzy wyjątkowy klimat, np. podczas oglądania filmu. Z kolei lampka ścienna tuż przy sofie świetnie sprawdzi się podczas czytania książki lub popołudniowej drzemki. Aranżując strefę wypoczynkową, należy zwrócić uwagę nie tylko na wygląd lamp, ale także na temperaturę barwową światła. Lampy sufitowe zastosowane w salonie powinny posiadać białe, ciepłe światło.
skandynawski-salon-projekt (3)

Szafki RTV

(Salon z jadalnią projekt)

Na uwagę w projekcie zasługuje aranżacja ścianki TV. Nad oraz pod podwieszanym telewizorem znajdują się szafki o kontrastujących kolorach. Jedna z nich służy do ekspozycji wybranych przedmiotów, zaś drugo do ukrycia przydatnych, jednak zaburzających estetykę wnętrza rzeczy, takich jak np. kable do telewizora. Obok strefy wypoczynkowej na ścianie wiszą półki. To doskonałe miejsce na wyjątkowe grafiki. W całości aranżacji przeważa biel, czerń oraz szarości. Jasna, drewniana podłoga przełamuje surowość wnętrza i nadaje mu przytulności. W projekcie pomieszczenia istotną rolę odgrywają geometryczne kształty, faktury i materiały.
skandynawski-salon-projekt (11)

Jadalania

(Salon z jadalnią projekt)

W salonie, w jego centralnym punkcie znajduje się część jadalniana. W projekcie zaproponowaliśmy okrągły stolik z designerskimi krzesłami. Tuż obok znajduje się zabudowa meblowa. Pojemna szafa sięgająca sufitu posiada lustrzane fronty, co znacznie optycznie powiększa pokój dzienny. Obok widzimy okrągłe lustro, które doskonale ozdabia wnętrze. Dalej znajduje się regał. To kolejne idealne miejsce na książki – zdecydowanie aranżacja trafi w gusta miłośników czytelnictwa. Lekkie delikatne zasłony wraz z firankami nie przytłaczają aranżacji wnętrza, wręcz dodają jej lekkości, a zarazem więcej prywatności, a nawet intymności w pomieszczeniu.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.