Salon z kuchnią w jasnych barwach

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Salon z kuchnia w jazsnych barwach 24

Skandynawski design

(Salon z kuchnią w jasnych barwach)

Tworząc projekt wnętrza trzymaliśmy się stylistyki skandynawskiej. Strefę wypoczynku wyznacza narożnik w odcieniu pięknej szarości. Jej odcień jest wdzięcznym tłem dla kolorowych elementów stylizacji. Ciekawie wygląda zestawienie jej z podnóżkiem w błękitnym kolorze, dopełniający komplet. Kilka mocniejszych akcentów, w postaci poduszek, podnóżka oraz obrazów dodało wnętrzu charakteru. Stoliki kawowe, podnóżek oraz dywan z marokańską kończyną i jasną sofą tworzą efektowną całość. Nad narożnikiem wisi półka z pięknymi grafikami, które uzupełniają aranżację, dodają jej oryginalności. Ceglana biała ściana jest wspaniałym tłem dla elementów dekoracyjnych. W salonie umieściliśmy kinkiet w fantazyjnym kształcie skutecznie rozświetlający wnętrze. Oświetlenie buduje nastrój i podkreśla różne faktury przestrzeni.
Salon z kuchnia w jazsnych barwach 26

Płytki heksagonalne w kuchni

(Salon z kuchnią w jasnych barwach)

Kuchnia, salon i jadalnia tworzą wspólną całość. Aranżacja przestrzeni jest spokojna, w odcieniach bieli i jasnego drewna. Dynamiki dodają kuchni ścienne płytki heksagonalne. Niekonwencjonalne kształty unowocześniają wnętrze. W zestawieniu z jasnymi meblami kuchennymi świetnie prezentuje się czarna bateria kuchenna oraz zlewozmywak. Nad stołem jadalnianym wisi efektowna lampa, której podstawowa funkcja jaką jest oświetlanie schodzi na dalszy plan, ponieważ niesamowicie zdobi wnętrze. Obok jadalni stworzyliśmy kącik telewizyjny z zabudową. Gładka i lśniąca powierzchnia mebli sprawia wrażenie czystości, powiększa i rozjaśnia pomieszczenie. Wnętrze dzięki nim wydaje się przestronne i jasne, ponieważ odbijają światło, co tworzy złudzenie optyczne.
Salon z kuchnia w jazsnych barwach 25

Biel jako baza eksponująca jasne wnętrze

(Salon z kuchnią w jasnych barwach)

Biel zapewnia odczucie przestronności i optycznej lekkości wnętrza. Barwa ta tworzy miejsce wyciszenia, czuje się tu harmonię. Biel oraz drewno robią doskonałe wrażenie. Pomimo, że barwne akcenty, dodają wnętrzu wigoru, to bezapelacyjną królową wnętrza jest biel. Monochromatyczność przestrzeni przełamuje także czarna ściana pokryta farbą tablicową. Powierzchnia nadaje się do rysowania kredą oraz pozwala na przyczepianie magnesów. Ściana wykończona w ten sposób pełni rolę notesu, możemy na niej również stworzyć indywidualną kompozycję lub umieścić motto, z którym się identyfikujemy. To też wspaniała, bezpieczna i kreatywna zabawa dla dzieci.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.