Salon z kuchnią w stylu Hampton

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt salonu w stylu hampton (7)

Salon

(Salon z kuchnią w stylu Hampton)

Projekt charakteryzuje styl Hampton, który jest połączeniem naturalnych barw z morskim akcentem. Wnętrze jest bardzo dobrze doświetlone, ponieważ posiada duże okna z dwóch stron, dlatego zasłony w kolorze beżowym umieszczone przy suficie pięknie podkreślają wysokość pomieszczenia oraz optycznie je powiększają. Wieczorami oświetlenie punktowe oraz dekoracyjne listwy umieszczone przy suficie dają równie niesamowity efekt dzięki delikatnej ciepłej barwie, która podświetla sztukaterię. W salonie dominuje jasna kolorystyka. Dywan w geometryczne wzory oraz poduszki na kanapie w kolorze niebieskim tworzą spójny akcent do całości wnętrza.
projekt salonu w stylu hampton (2)

Kuchnia

(Salon z kuchnią w stylu Hampton)

Połączenie bieli i marmuru w kuchni jest bardzo dobrym duetem, a stylizowane fronty kuchenne z grubą ramką i dekoracyjne listwy dodają charakteru. Zaprojektowana zabudowa na wymiar o wiele bardziej jest dopasowana do potrzeb domowników. Umieszczenie sprzętów na jednej ścianie pozwoliło wygospodarować znaczną część blatu roboczego w postaci półwyspu. Ciekawym dodatkiem są metalowe lampy, które odpowiednio doświetlają miejsce pracy. Wnętrze jest otwartą przestrzenią połączoną z salonem. Płytki dekoracyjne w kuchni stanowią interesujący akcent a jednocześnie wydzielają strefę pracy i odpoczynku.
projekt salonu w stylu hampton (6)

Jadalnia

(Salon z kuchnią w stylu Hampton)

Aranżacja wnętrza opiera się o jasne kolory i naturalne materiały. Centralne usytuowanie jadalni ułatwia komunikację a także daje możliwość komfortowego rozłożenie stołu w przypadku pojawienia się gości. Duże lampy z rattanu nawiązują do morskiego klimatu i świetnie dopasowują się do charakteru całego pomieszczenia. Uzupełnieniem projektu są masywne krzesła na drewnianych nogach, które kolorystycznie współgrają z zasłonami oraz podłogą.
Alicja-100x100
Projektant
alicja
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.