Salon z Kuchnia w stylu Glamour

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Salon w stylu Glamour

(Salon z Kuchnia w stylu Glamour)

Elegancki salon w stylu glamour jest przestronny i jasny. Dominują jasne kolory – biel, beż i odcienie błękitu widoczne w dodatkach typu nowoczesne krzesła z kołatką marki Tiffany i poduszki. W aranżacji połączono różne materiały – stylowy, drewniany parkiet, nowoczesne jasne meble z drewna, gres, lakierowane meble w odcieniach wyraźnego brązu i granit, który zdobi zabudowę kominka. Nie można przejść również obojętnie obok dekoracyjnego lustra w stylu nowojorskim, które króluje nad pomieszczeniem. Nowoczesny salon glamour nie może obyć się bez centrum domowej rozrywki. Duży płaski telewizor tworzy wyjątkową kompozycję w otoczeniu klasycznych regałów i stolika RTV, utrzymanego w secesyjnym stylu marki Taranko – Milano. Salon nawiązuje do stylu glamour. W centrum znajduje się kanapa i duży stół na 12 osób Boston Syncro, który subtelnie włączy pomieszczenie z kuchnią. Charakteru dodają klinkiety Maxlight Napolen, ozdobny żyrandol i duże wiszące lampy. Sprawia to, że w tym salonie nigdy nie zabraknie światła.

Wnętrza Glamour

(Salon z Kuchnia w stylu Glamour)

Dom w stylu glamour to prawdziwa eksplozja błysków, ozdób i przestrzeni. Aranżacje glamour bazują na  zestawianiu ze sobą rzeczy, które na pierwszy rzut oka wydają się odległe. Nie inaczej jest w naszym projekcie, w którym połączyliśmy równe faktury i barwy. Dom glamour to kolaż nowoczesności, klasycyzmu i secesji. Funkcjonalne nowoczesne meble w jasnych kolorach nadają wnętrzu lekkości, a wyraźne ozdoby i zdobione lampy dodają luksusu i charakteru. Dom glamour jest pełen blasku! Połyskujące powierzchnie odbijają światło, które napływa przez duże okna. Po zmroku pomieszczenie oświetlają ozdobne lampy, które są zarazem charakterystyczną dekoracją wnętrza w stylu glamour.

Kuchnia

(Salon z Kuchnia w stylu Glamour)

Błysk i przepych – to dwa słowa, które idealnie określają ten styl! Jednak kuchnia w stylu glamour wcale nie musi taka być. W naszym projekcie postawiliśmy na wytworny salon, a kuchnia jest pomieszczeniem utrzymanym w nowoczesnym designie. Ważnym elementem kuchni w stylu glamour są wszelkie połyskujące powierzchnie. Tego u nas nie zabrakło. Idealnie w tej roli sprawdziły się jasne meble na wysoki połysk oraz lampy z połyskującymi, posrebrzanymi kloszami. Również w kuchni główną rolę odgrywa światło. Promienie słoneczne wpadają do kuchni przez duże okna, rozświetlając dużą przestrzeń, odbijając się od połyskującej posadzki i blatu. Potęguje to wrażenie luksusu. Jedynymi charakterystycznymi elementami są widoczne, ale bardzo eleganckie sprzęty AGD – czarny piekarnik i duża, dwudrzwiowa lodówka Side by Side nawiązują do czerni kominka, który ogrzewa salon.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.