Aranżacja salonu kolorach ziemi

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt salonu (2)

Zestaw wypoczynkowy

(Aranżacja salonu kolorach ziemi)

Salon to przestrzeń, która powinna zapewniać użytkownikom komfort, możliwość wypoczynku, miejsce na spotkania z rodziną czy też ugoszczenie odwiedzających. Wygodna przestronna sofa w kształcie litery L oraz wysoki fotel udogodnią każdą z tych potrzeb. Zaprojektowana strefa wypoczynkowa jest niezwykle ciepła i przytulna, także za sprawą dobranych do aranżacji poduszek dekoracyjnych.
projekt salonu (1)

Zabudowa meblowa

(Aranżacja salonu kolorach ziemi)

Wykonana na wymiar zabudowa meblowa łączy w sobie wiele funkcji. Pełni ona rolę komody pod telewizor z blatem wystarczająco długim na umieszczenie sprzętu AGD. Dzięki otwartym półkom to także idealne miejsce na ustawienie książek czy elementów dekoracyjnych. Pod eleganckim frontem kryje się również niemała przestrzeń do przechowywania. To niezwykle funkcjonalne rozwiązanie wpływa na komfort użytkowania przestrzeni, wzbogacając zarazem przestrzeń o niemniej ważny walor estetyczny.
projekt salonu (3)

Elementy organiczne

(Aranżacja salonu kolorach ziemi)

Design salonu stawia przede wszystkim na naturalność. Założeniem procesu dekoracyjnego była płynna kontynuacja tego motywu. Roślinność komplementuje salon, w klasycznym wazonie jak i niestandardowej formie ściennych półek na doniczki. Organiczne grafiki w drewnianych ramkach komplementują całość aranżacji, współtworząc niezwykle przytulną domową oazę.
Awatar (6)
Projektant
ewa
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.