Turkusowy salon w nowoczesnym stylu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
turkusowy-salon-w-nowoczesnym-stylu (11)

Komplet wypoczynkowy

(Turkusowy salon w nowoczesnym stylu)

Wnętrze w nowoczesnym stylu charakteryzuje piękno, prostota oraz funkcjonalność elementów wyposażenia. W salonie obecne są wyłącznie przedmioty niezbędne do codziennego funkcjonowania. Kierowaliśmy się tu zasadą „ mniej znaczy więcej”, która jest jedną z najważniejszych w aranżacji w stylu nowoczesnym. Sprawia to, iż w salonie jest więcej przestrzeni i oddechu. Meble zachwycają designerskim wyglądem, ich geometryczny kształt nie przytłacza wnętrza. Salon połączony jest z aneksem kuchennym – całość to doskonała, harmonijna przestrzeń. Jest tak w dużej mierze za sprawą użytych kolorów. We wnętrzu dominują jasne, stonowane kolory – biel, szarości oraz beż. Jedynie turkus jest mocniejszym akcentem kolorystycznym, który można dostrzec w dodatkach, takich jak poduszki, czy dywan.
turkusowy-salon-w-nowoczesnym-stylu (6)

Bar w kuchni

(Turkusowy salon w nowoczesnym stylu)

Elementem stanowiącym granicę pomiędzy salonem a kuchnią jest półwysep kuchenny. Stanowi dodatkowo miejsce przygotowywania dań po stronie kuchni, zaś po stronie salonu bar jest miejscem spożywania posiłków lub np. kawy. Połączenie kuchni z salonem otwiera przestrzeń – wnętrze jest znacznie większe optycznie. Dzieje się to również za sprawą podłogi – na całej powierzchni została użyta impregnowana płyta betonowa – która nie dzieli wnętrza na poszczególne strefy. W projekcie zostały użyte solidne, wytrzymałe materiały. Wnętrze jest wręcz minimalistyczne, brak tu wielu dodatków. Z całą pewnością piękno wnętrza podkreślają detale. W takiej przestrzeni doskonale odnajdą się osoby, które cenią prostotę.
turkusowy-salon-w-nowoczesnym-stylu (10)

Oświetlenie we wnętrzu

(Turkusowy salon w nowoczesnym stylu)

Wnętrze w nowoczesnym stylu cechuje oświetlenie, które pojawia się niemalże wszędzie. Tak też jest w przypadku naszego projektu. Podwieszane sufity z oprawą natynkową, lampy wiszące na stołem oraz barem są elementami zwracającymi na siebie uwagę. W zależności od potrzeb odpowiednio doświetlają dane miejsce lub tworzą niepowtarzalny klimat i atmosferę, np. podczas seansu filmowego. Wnętrze mogłoby się wydawać nieco chłodne, gdyby nie wprowadzenie drewnianych elementów. Drewno idealnie komponuje się z nowoczesnym stylem, odrobinę je ocieplając. Drewno występuje tu w blatach stoliku kawowego oraz stołu jadalnianego, a także schodach. Mamy nadzieję, że projekt wnętrza stanie się dla Ciebie inspiracją do aranżacji własnego pięknego salonu!
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.