Wystrój salonu z aneksem kuchennym w stylu skandynawskim

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Aneks kuchenny

(Wystrój salonu z aneksem kuchennym w stylu skandynawskim)

Pokój dzienny to wizytówka domu czy też mieszkania. Spełnia wiele funkcji: w nim odpoczywamy, przyjmujemy gości oraz spożywamy posiłki. Ważne jest by pogodzić funkcje w zależności od własnych potrzeb oraz upodobań. Przedstawiamy projekt salonu z aneksem kuchennym, który być może będzie wyznaczał kierunek przy Tworzeniu Twojej wymarzonej aranżacji wnętrza. Aneks kuchenny połączony z pokojem dziennym powiększa optycznie wnętrze tworząc pomieszczenie bez wyraźnie nakreślonych granic, przy jednoczesnym wydzieleniu stref. Jak uzyskaliśmy ten efekt? Otóż elementem łączącym strefę wypoczynku z kuchnią jest jadalnia. Kuchnia stanowi swego rodzaju tło dla dalszej części pomieszczenia, a dzieje się tak dzięki wykorzystaniu w kuchni bieli. Monochromatyczna przestrzeń jest niczym biała kartka dla stworzenia doskonałej aranżacji. Ponad to, biel potęguje wrażenie czystości i przestronności.

Ścianka z TV

(Wystrój salonu z aneksem kuchennym w stylu skandynawskim)

Część ściany z lamelami w płynny sposób przechodzi w ściankę RTV. Półki i szafki to doskonałe miejsce na ekspozycję ulubionych książek, pamiątek, czy zdjęć, zaś podwieszana komoda RTV świetnie ukryje niechciane przedmioty. Meble w salonie korespondują stylem oraz barwą z meblami w kuchni, co sprawia że cała przestrzeń to perfekcyjna harmonijna całość. Warto zaznaczyć, że podwieszana szafka RTV nie dotykając powierzchni podłogi optycznie zwiększa jej metraż. Drewniane panele podłogowe idealnie odzwierciedlają cechy stylu skandynawskiego, mianowicie bliskość z naturą. Rośliny oraz pastelowe odcienie zieleni, pojawiającej się w dodatkach, pełnią tę samą funkcję – nawiązują do stylu skandynawskiego.

Część wypoczynkowa

(Wystrój salonu z aneksem kuchennym w stylu skandynawskim)

Z wypoczynkiem w salonie nieodzownie kojarzy się Nam sofa, której i tu nie mogło zabraknąć. Jednak wygodny mebel to nie wszystko! Ważne jest by w pokoju dziennym znalazł się także stolik kawowy. Przez wielu niedoceniany, a jakże potrzebny na co dzień! Funkcjonalność wnętrza zapewnia właściwie przemyślane i dobrane oświetlenie. Odpowiedni dobór lamp zapewnia doświetlenie wszystkich stref pomieszczenia, a w razie potrzeby kreuje niesamowitą atmosferę – tak pożądaną np. podczas seansów filmowych. Delikatne firany dodają aranżacji lekkości. Całość kącika wypoczynkowego dopełnia dywan w geometryczne wzory oraz ciekawe grafiki nad sofą na półkach. Projekt wnętrza to pomieszczenie funkcjonalne oraz reprezentacyjne.

Wizualizacje
Wystrój salonu z aneksem kuchennym w stylu skandynawskim

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Wystrój salonu z aneksem kuchennym w stylu skandynawskim

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[table id=188 responsive="scroll" /]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

tikkurila
selsey
magnatfarby
Leroy merlin
Lampy24
Królestwo dywanów
Jysk
Ikea
desenio
Decor system
BRW Black Red White
Allegro
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera