Aranżacja pokoju studenta

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Oświetlenie w pokoju

(Aranżacja pokoju studenta)

Jak prawidłowo urządzić pokój studenta? Student w porównaniu z uczniem potrzebuje znacznie więcej miejsca na przechowywanie książek, prac na studia itp. im jaśniejsze wnętrze, tym bardziej przestronne. Jasna farba na ścianach pięknie odbija światło i sprawia, że pomieszczenie wydaje się optycznie znacznie większe. Co więcej neutralna baza kolorystyczna pozwala na częstsze zmiany w aranżacji wg uznania. Niezwykle istotnym aspektem w pokoju studenta jest właściwe oświetlenie. Nie tylko odpowiednie źródło światła w miejscu nauki jest ważne, ale równie istotne jest oświetlenie ogólne oraz oświetlenie funkcyjne jakim są np. lampki nocne. W tym przypadku zastosowaliśmy nietypowe rozwiązanie mianowicie – lampy wiszące, które nie zabierają niepotrzebnie miejsca na stoliku nocnym.

Galeria zdjęć na ścianie

(Aranżacja pokoju studenta)

W aranżacji wnętrza widoczny w pokoju stolik może pełnić funkcje zarówno miejsca do nauki jak i np. do przyjmowania gości. Nad stołem na ścianie znajduje się piękna galeria zdjęć, które przypominają cudowne chwile z rodziną czy przyjaciółmi. Przytulność pokoju w dużej mierze uwarunkowana jest obecnością drewna w pomieszczeniu. Jasny odcień drewna idealnie komponuje się z całością aranżacji. Parkiet z motywem tzw. Jodełki wraca do łask. Nie jest to już relikt PRL, a stanowi obecnie modne wykończenie wnętrza.

Odcienie niebieskiego

(Aranżacja pokoju studenta)

Barwa niebieska nie tylko pozytywnie wpływa na wyciszenie, uspokojenie myśli. Jest także barwą neutralną, która świetnie wpisze się gusta zarówno nastolatki jak i nastolatka. Wygodne łóżko to gwarancja komfortowego snu, który jest tak potrzebny w okresie nauki. Na ścianie za łóżkiem umieszczona została fototapeta, która uatrakcyjnia wygląd wnętrza. Element gwarantuje łatwą zmianę w zależności od potrzeb. Podobnie jak parkiet jest obecnie często powtarzającym się trendem w aranżacji. Miękki dywan tuż obok łóżka to nie tylko dodatek do wystroju, ale również element uprzyjemniający poranne wstawanie a także dodatkowo tłumi dźwięk.

Wizualizacje
Aranżacja pokoju studenta

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Aranżacja pokoju studenta

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[table id=195 responsive="scroll" /]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Myloview
Ikea
Halmar
e-shop24
Castorama
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera