Aranżacja sypialni styl glamour

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Zagłówek łóżka

(Aranżacja sypialni styl glamour)

Łóżko jest centralnym elementem sypialni glamour. Łóżko w stylu glamour to prawdziwy królewski mebel. Nie da się jednak nie zauważyć wyjątkowego zagłówka łóżka. Zagłówek jest dekoracją, która wygląda imponująco i przyciągająca wzrok. Zagłówek spełnia także funkcje praktyczne, mianowicie jest oparciem podczas np. czytania książki w pozycji siedzącej na łóżku. Zagłówek w aranżacji sypialni posiada tzw. angielskie pikowania, co dodaje elegancji wnętrzu. Tkanina obiciowa jest miękka, aksamitna oraz niesamowicie przyjemna w dotyku.
aranzacja-sypialni-styl-nowoczesny (12)
aranzacja-sypialni-styl-nowoczesny (14)

Fotatapeta

(Aranżacja sypialni styl glamour)

Obecnie dużą popularnością cieszą się tapety. Modna dekoracja doskonale urozmaica wystrój wnętrza. Dzięki niej w pomieszczeniu można stworzyć określona atmosferę, dodać wnętrzu charakteru. Wybór tapety to atrakcyjne wykończenie wnętrza za niewielkie pieniądze. Co więcej pracy przy instalacji tapety na ścianę jest stosunkowo niewiele. Odpowiedni wzór tapety delikatnie pobudza oraz pozytywnie nastraja. Czarno-biały kolor nie drażni podczas zasypiania. Tapeta to rewelacyjny sposób na to, by sypialnia nabrała wyrazistego charakteru. Pozwala także w zależności od potrzeb na szybką zmianę wystroju wnętrza.

Zabudowa meblowa

(Aranżacja sypialni styl glamour)

W sypialni znajduje się zabudowa meblowa. Szafy sięgają sufitu, co gwarantuje nie tylko dużą przestrzeń do przechowywania, ale także łatwiejsze sprzątanie, ponieważ nie ma miejsca gdzie mógłby się gromadzić kurz. Wspaniałą ozdobą sypialni jest mech. Wykonanie takiego fragmentu ściany wbrew pozorom jest banalnie proste! Co najistotniejsze ściana z mchu nie wymaga żadnej pielęgnacji. Nie trzeba jej podlewać, ani przycinać. Mech nie lubi światła, dlatego też znajduje się w rogu pomieszczenia.
aranzacja-sypialni-styl-nowoczesny (7)

Wizualizacje
Aranżacja sypialni styl glamour

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Aranżacja sypialni styl glamour

L.p.Nazwa produktu
1Łóżko Kontynentalne Boxspring COLIER 180
2Szafka nocna Luxury I
3MAJGULL
Zasłony zaciemniające, para, szary145x300 cm
4Dywan Apollo Czarno biały 200x300cm
5Panel na ścianę mech chrobotek mieszany NA WYMIAR 60x180cm
6GURLI Poszewka, granatowy50x50 cm
7GURLI Poszewka, ciemnoszary50x50 cm
8FJÄDRAR Poduszka wewnętrzna, kremowy50x50 cm
9Osłona Karnisza Sufitowego z Listwą LKO4A
10LAMPKA NOCNA STOŁOWA SALON "San Francisco''
11Essence lampa wisząca 3-punktowa L.9262/3P
12Farba Magnat Ceramic szary piryt 2,5 l

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Sfmeble
Multilampy
Mech chrobotek
Ikea
Decor system
Castorama
Allegro
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype

inne projekty

W każdym tygodniu publikujemy nowe projekty.
Wróć do nas, aby skorzystać ze świeżych inspiracji

Kominek w salonie
Oświetlenie dedykowane

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera