Elegancka sypialnia

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
elegancka sypialnia (3)

Lustra

(Elegancka sypialnia)

Lustra pełnią nie tylko funkcje praktyczne, ale są także doskonałym narzędziem do optycznego modelowania przestrzeni. Zastosowanie luster sprawia, że pomieszczenie wydaje się większe, jaśniejsze i przestronniejsze. Lustro znajdujące się po przeciwległej stronie okna odbija światło dzienne, rozjaśniając sypialnię, a całości dopełniają białe meble. Duże przeszklenia idealnie wpasowują się w wystrój wnętrza. Oryginalna dekoracja wnętrza tworzy harmonijną kompozycję na ścianach pokoju, tworząc niesamowite efekty wizualne.
elegancka sypialnia (6)

Drewniana podłoga

(Elegancka sypialnia)

Szarość w odpowiedniej oprawie potrafi zachwycić każdego. Sypialnia zaaranżowana w odcieniach szarości tworzy intymną i przytulną przestrzeń. Okazały zagłówek łóżka dodaje charakteru, stanowiąc wygodny i elegancki akcent. Wyraźne wzory na ścianie potęgują wrażenie domowego ciepła. Chłodna kolorystyka została zrównoważona naturalną barwą drewna. Wytrzymała, drewniana podłoga o nowoczesnym designie ociepla wnętrze. Połączenie różnych faktur, wzorów i wykończenia doskonale prezentuje się w aranżacji szarej sypialni.
elegancka sypialnia (1)

Wygodne łóżko

(Elegancka sypialnia)

Przykuwający wzrok zagłówek i stylowe, wiszące lampy nadają wnętrzu eleganckiego, nowoczesnego wyglądu. Stylowe oświetlenie czyni wnętrze bardziej przytulnym i romantycznym oraz zapewnia kameralną atmosferę. Po obu stronach wezgłowia umieszczono okazałe lustrzane tafle. Dopasowana do aranżacji pomieszczenia pościel stanowi dodatkowy element dekoracyjny sypialni. Pościel w odcieniach bieli i szarości, w geometryczne wzory uzupełnia całą stylizację. Stonowane kolory, nieprzepuszczające światła zasłony i wygodne łóżko umożliwiają przyjemny wypoczynek.
M
Projektant
monika
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Sypialni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.