Modna i komfortowa sypialnia

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Modna i komfortowa sypialnia 4

Oświetlenie w sypialni

(Modna i komfortowa sypialnia)

Aranżacja sypialni powinna przede wszystkim sprzyjać relaksowi, pozwolić na wyciszenie się i regenerację sił. Dlatego też postawiliśmy na wystrój stonowany, w łagodnych barwach. W sypialni panują spokojne, odprężające kolory w pastelowych odcieniach. Odpowiednio dobrane oświetlenie sprawi, że w sypialni zapanuje relaksująca atmosfera. Tuż przy łóżku umiejscowione zostały lampki nocne oraz boczna lampa podłogowa, które dają przytłumione światło lub światło kierunkowe, w zależności od potrzeb. Sypialnia charakteryzuje się ciepłą barwą światła. Centralnym oświetleniem wnętrza jest lampa sufitowa wisząca, która oprócz funkcji użytkowych stanowi niezwykłą dekorację wnętrza. W rogu sypialni znajduje się toaletka – stolik wraz z lustrem. To miejsce, gdzie można wykonywać makijaż, a także przechowywać kosmetyki i biżuterię.
Modna i komfortowa sypialnia 2

Komfortowy wypoczynek

(Modna i komfortowa sypialnia)

Najistotniejszym elementem wnętrza jest komfortowe łóżko, wyposażone w odpowiednio dobrany materac. Dwie osoby potrzebują łóżka o szerokości minimum 160 centymetrów. Łóżko wieńczy modułowy zagłówek. Jest to użyteczny element w sypialni, zwłaszcza jeśli domownicy lubią czytać książki w pozycji leżącej. Dzięki niemu cały pokój staje się znacznie przytulniejszy. Kolejną zaletą zagłówka jest fakt, iż skutecznie osłania ścianę od poduszek, czy pleców, a tym samym chroni jej powierzchnię przed wycieraniem i zabrudzeniami. Idealnie dobrany zagłówek podkreśla wystrój sypialni i dodaje jej jeszcze ciekawszego charakteru, wprowadza do pokoju element lekkości, jednocześnie nie przytłaczając wnętrza.
Modna i komfortowa sypialnia 7

Galeria zdjęć na ścianie

(Modna i komfortowa sypialnia)

W aranżacji sypialni nie zabrakło pięknych dodatków oraz dekoracje. We wnętrzu tuż nad komoda umieściliśmy galerię zdjęć, które indywidualizują oraz ocieplają sypialnię, nadają jej niepowtarzalny charakter. Podczas odpoczynku w łóżku czy fotelu przywodzą piękne wspomnienia. W sypialni doskonale sprawdza się podłoga drewniana. Drewno wprowadza do sypialni poczucie ciepła i przytulności. Zastosowanie miękkich materiałów to świetne rozwiązanie na wyciszenie wnętrza. W sypialni spędzamy blisko 1/3 całego życia, więc warto zadbać o to, aby czuć się w niej wyjątkowo dobrze. Przy tworzeniu wnętrza zadbaliśmy o każdy szczegół! Modna sypialnia jest oazą komfortu i spokoju.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Sypialni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.