Projekt nowoczesnej sypialni

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Projekt nowoczesnej sypialni 3

Łóżko w sypialni

(Projekt nowoczesnej sypialni)

Sypialnia to jedno z najważniejszych miejsc w domu. Komfortowy sen to podstawa dobrego samopoczucia następnego dnia, ma duży wpływ na stan zdrowia! Zaś na dobry sen wpływa piękna aranżacja tejże przestrzeni. Podstawą przy projektowaniu sypialni jest łóżko. To najważniejszy mebel w tym pomieszczeniu. Jest ono odpowiednich rozmiarów – o 25 cm dłuższe od wzrostu wyższej śpiących w nim osób. Wokół łóżka zachowana jest odpowiednia przestrzeń pozwalająca na swobodne chodzenie. Po obu stronach łóżka umieściliśmy stoliki nocne. Łóżko wyposażone jest w stylowy pikowany zagłówek oraz ławkę. Efektowne zakończenie łóżka oprócz oczywistych funkcji użytkowych, to również modna dekoracja sypialni.
Projekt nowoczesnej sypialni 2

Stylowa toaletka

(Projekt nowoczesnej sypialni)

Odpowiednia oprawa okien ma ogromny wpływ wygląd wnętrza, ale również odpowiednio dobrana zwiększa komfort życia. Zasłony oraz firany potrafią ochronić nie tylko przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów, ale także rażącymi promieniami słońca o poranku. Właściwe oświetlenie wnętrza wprawia w odpowiedni nastrój oraz tworzy przyjemny klimat. Nie mogło tu zabraknąć kobiecego kąciku, jakim jest toaletka. To komfortowe miejsce wyposażone w duże lustro, gdzie można wygodnie wykonać makijaż, czy codzienną pielęgnację. Jest to także miejsce na przechowywanie kosmetyków i akcesoriów do makijażu, biżuterii, czy flakoników z perfumami. Umiejscowiona tuż przy oknie to niezbędnik każdej kobiety. Doskonale wpisuje się w zmysłową atmosferę sypialni.
Projekt nowoczesnej sypialni 4

Dywan maroko

(Projekt nowoczesnej sypialni)

We wnętrzu panuje harmonia, sypialnia jest piękna i funkcjonalna. W sypialni zadbaliśmy o odpowiednią kolorystykę, która sprzyja spokojnemu snu i relaksowi. Paleta barw obejmuje jedynie zrównoważone tonacje. Biel to baza kolorystyczna, która potęguje wrażenie czystości. Jasne drewno na podłodze oraz na ścianie, gdzie znajduje się telewizor znacznie ociepla wnętrze. Akcentem kolorystycznym w sypialni jest kolor niebieski. Obecny jest na poduszkach, na ścianie, na której opiera się łóżko oraz dywanie. Na dywanie możemy zaobserwować motyw marokańskiej kończyny. Charakterystyczny wzór wygląda oryginalnie i świetnie komponuje się nie tylko ze stylem orientalnym. Zastosowane kolory, miękkie tkaniny sprawiają, że aranżacja sypialni staje się ciepła i przytulna.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Sypialni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.