Projekt poddasza sypialnia z łazienką

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt-poddasza-sypialnia-z-lazienka (5)

Lamele

(Projekt poddasza sypialnia z łazienką)

Sypialnia z łazienką na poddaszu w jednym pomieszczeniu? Czy to dobre rozwiązanie? Otóż – zdecydowanie TAK! To idealne rozwiązanie dla osób pewnych siebie, wręcz wyzwolonych. Łazienka połączona z sypialnią niesamowicie powiększa optycznie wnętrze. Co jest istotne w przypadku poddasza, gdzie mamy spadki sufitu. Daje także możliwość rozmowy z partnerem w czasie kąpieli, podczas gdy druga osoba przebywa w części sypialnianej. Łazienka w subtelny sposób od reszty pomieszczenia oddzielona jest lamelami, co wygląda niczym ażur. Połączenie dwóch pomieszczeń w jedno przypomina SPA. To odważny wnętrzarski trend, który sprzyja relaksowi oraz odprężeniu. Pozwala jeszcze bardziej zacieśnić więzi między partnerami.
projekt-poddasza-sypialnia-z-lazienka (21)

Wanna wolnostojąca

(Projekt poddasza sypialnia z łazienką)

Łazienka pozbawiona jest zbędnych ozdobników. Elementy wyposażenia łazienki same w sobie są dekoracyjne. Elegancka wolnostojąca wanna z chromowaną wolnostojącą baterią wannową to piękny duet! Podwieszana miska WC oraz szafka umywalkowa nie dotykając podłogi zwiększają wizualnie przestrzeń. Króluje tu czerń oraz biel z jasnym drewnem. Szyku łazience dodają zastosowane tu geometryczne kształty wyposażenia wnętrza. Warto podkreślić, żeby posiadać łazienkę połączoną z sypialnią należy w domu posiadać także druga łazienkę przeznaczoną dla gości lub pozostałych domowników. Nie byłoby to komfortowe, gdy goście musieli wchodzić do sypialni, która jest miejscem relaksu oraz intymności.
projekt-poddasza-sypialnia-z-lazienka (11)

Komfortowy wypoczynek

(Projekt poddasza sypialnia z łazienką)

Sypialnia pomimo swoich niewielkich rozmiarów spełnia wszystkie ważne funkcje. Komfortowy wypoczynek zapewnia szerokie łóżko z wygodnym materacem przyozdobione eleganckimi tekstyliami. Łóżku towarzyszą stoliki nocne. Ten na pierwszy rzut oka niepozorny mebel okazuje się niezwykle przydatny podczas spędzania czasu w sypialni. To dobre miejsce na odłożenie telefonu lub książki lub odstawienie kubka herbaty. W sypialni znajduje się pojemna szafa w neutralnym odcieniu. Po przeciwnej stronie ścianę z drzwiami dekoruje piękna fototapeta. Znalazło się tu także miejsce na toaletkę z miękkim szarym fotelem. Projekt sypialni z łazienką to doskonały niekonwencjonalny sposób na urządzenie poddasza.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Sypialni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.