Projekt sypialni z garderobą

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
wch2yve6n576ov4mpnrk-scaled

Łóżko z obiciem

(Projekt sypialni z garderobą)

Aranżacja pomieszczeń ze skosami nierzadko okazuje się dużym wyzwaniem. Głównym elementem sypialni jest duże łóżko z geometrycznym pikowaniem. Delikatne oświetlenie led w złotej oprawie powoduje, że wnętrze wygląda luksusowo. Dodatki w formie nieoczywistego dywanu czy grafiki są mocnym akcentem, jednak ściana w szarym odcieniu wraz z zasłonami nadają subtelności i tworzą nowoczesne a zarazem eleganckie wnętrze.
ds1s1b0w898tr75oi86i

Ściana z lamelami

(Projekt sypialni z garderobą)

Pomieszczenie zostało podzielone na dwie części za pomocą lameli, które także pełnią funkcję dekoracyjną na przeciwległej ścianie. W zestawieniu z dużym okrągłym lustrem, tworzą interesujące połączenie. Obłe kształty świetnie kontrastują z mocną fakturą na ścianie równoważąc całą kompozycję.
1bjy9xczjw180rc3ni6x-scaled

Garderoba

(Projekt sypialni z garderobą)

Projekt zabudowy szafy wykonanej na wymiar jest gwarancją dopasowania do potrzeb klienta. Gładkie fronty o delikatnej szarości zostały uzupełnione lustrami w celu optycznego powiększenia przestrzeni. Szuflady to niewątpliwie wygodne rozwiązanie i łatwa dostępność do ulubionych rzeczy. Złote uchwyty nawiązują do drobnych akcentów w sypialni, a ciepła barwa oświetlenia sprawia, że wnętrze jest przytulne i klimatyczne.
Awatar (2)
Projektant
anna
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Sypialni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.