Projekt sypialni IKEA

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Projekt-sypialni-IKEA10

Podwieszany sufit

(Projekt sypialni IKEA)

Podwieszany sufit w sypialni tworzy ciekawy efekt dekoracyjny, ale jest również miejscem na oświetlenie pokoju. Zastosowanie tego typu rozwiązania to także świetny sposób na maskowanie przewodów instalacyjnych oraz wytłumienie wnętrza – niweluje zjawisko pogłosu, Formy sprzętów eleganckiej sypialni są lekkie i proste. Rama łóżka jest klasycznie biała, zagłówek w kolorze ecru, który niesamowicie upiększa sypialnię, jest główną atrakcją łóżka. Podświetlana wnęka za wezgłowiem robi wrażenie! Stanowi piękne tło dla łóżka, które jest przecież najważniejszym elementem w sypialni. Dodatki skomponowano w zgaszonej tonacji beżu i bieli. Miękkość faktur zastosowanych tu materiałów sprawia przyjemność. Sypialnia jest oazą spokoju i luksusu, gdzie łatwo się usypia.
Projekt-sypialni-IKEA1

Duże łóżko

(Projekt sypialni IKEA)

Szarości i beże idealnie komponują się z jasnym drewnem. W projekcie wykorzystaliśmy wytrzymałe drewno, które zabezpieczone jest lakierem. Podłoga w ciepłym odcieniu nadaje wnętrzu przytulności. W sypialni nie mogło zabraknąć lampek nocnych na szafka nocna – to zdecydowane obowiązkowy element wnętrza! Funkcjonalne oświetlenie o delikatnym świetle tworzy niezwykle klimatyczny nastrój, nie nadwyręża zmęczonych po całym dniu oczu. Lampka nocna jest funkcjonalna, pełni także rolę elementu dekoracyjnego wnętrza. Lampka nocna będzie z pewnością świetnym pomysłem dla osób, które uwielbiają spędzać czas na wieczornej lekturze w łóżku. Kolejnym elementem sypialni, który pięknie ją ozdabia jest lampa sufitowa. Posiada ona prosty kształt z efektownym ornamentem, zaś jej wnętrze wypełnione kryształkami sprawia, że światło odbija się w ciekawy sposób nadając sypialni blasku.
Projekt-sypialni-IKEA5

Sypialni Ikea

(Projekt sypialni IKEA)

W sklepach meblowych możemy znaleźć mnóstwo gotowych rozwiązań typu szafa pax, jednak żadne z nich nie będzie lepsze od mebli stworzonych na wymiar, zgodnie z własnymi preferencjami. Zabudowa meblowa sypialni została dopasowana do pomieszczenia tworząc funkcjonalną sypialnię z możliwością przechowywania wielu rzeczy. Szklane fronty doskonale łączą się z innymi materiałami, takimi jak drewno. Szkło optycznie powiększa przestrzeń sypialni oraz znakomicie odbija promienie słoneczne. Warto dodać również, że niezaprzeczalną zaletą tego typu frontów jest łatwość ich czyszczenia. Stworzyliśmy sypialnię będącą miejscem relaksu i wypoczynku, gdzie króluje równowaga, symetria i błogi spokój.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Sypialni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.