Projekt sypialni na poddaszu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt-sypialni-na-poddaszu (9)

Botaniczna fototapeta

(Projekt sypialni na poddaszu)

Sypialnia to miejsce odpoczynku, relaksu, spokojnego snu. Projekt sypialni, który przedstawiamy z całą pewnością jest takim miejscem. W dużej mierze ogromny wypływ na poczucie relaksu ma zastosowanie odpowiednich barw w sypialni. Kolor zielony ma kojący wpływ na układ nerwowy. Zieleń jest akcentem kolorystycznym obecnym w dodatkach, takich jak poduszki, czy fotel z podnóżkiem. Jednak na pierwszy plan wysuwa się tu ściana, na której opiera się zagłówek łóżka. Fototapeta z botanicznym motywem perfekcyjnie nawiązuje do stylu skandynawskiego. Komfort korzystania z sypialni podnosi obecność tuż obok łóżka stolików nocnych. Można odłożyć na nie czytaną właśnie lekturę lub kubek herbaty bez potrzeby wstawania z łóżka. Dodatkowe miejsce na stolikach nocnych zaoszczędziliśmy poprzez zawieszenie lamp nad nimi, które zastępują lampki nocne.
projekt-sypialni-na-poddaszu (11)

Home office

(Projekt sypialni na poddaszu)

W sypialni wygospodarowaliśmy miejsce na biurko z komputerem. Umiejscowienie w sypialni komputera zastępuje konieczność tworzenia oddzielnego miejsca w domu na biuro. Sypialnia jest wnętrzem nieco odizolowanym od rodziny, prywatnym. Te ustronne miejsce zagwarantuje ciszę i skupienie. Biurko znajduje się w pobliżu okna, dzięki temu mamy dostęp do naturalnego światła. Komfortową pracę przy komputerze zapewnia także wygodne krzesło obrotowe. Półki nad biurkiem to doskonałe miejsce na książki, czy dokumenty. Obok znajduje się regał, który pomieści wiele! Całość wnętrza jest perfekcyjnie oświetlona. Prócz oświetlenia głównego, w części home office znajduje się podwieszany sufit ze światłem LED, w pobliżu fotela – lampa podłogowa, a nad stolikami nocnymi – lampy wiszące.
projekt-sypialni-na-poddaszu (2)

Garderoba

(Projekt sypialni na poddaszu)

Ze względu na to, iż sypialnia znajduje się na poddaszu wymaga zastosowania przemyślanych rozwiązań, aby w pełni wykorzystać dostępny potencjał wnętrza. Obok łóżka za szklanymi drzwiami umieszczona została garderoba. Półki, szuflady są w białym kolorze, co sprawia, że nie dominują w aranżacji sypialni – są jedynie tłem. Zamontowanie szklanych drzwi powoduje, że garderoba sprawia wrażenie nieco oddzielnego pomieszczenia. We wnętrzu większość zabudowy meblowej nie posiada frontów. Rozwiązanie to ułatwia poszukiwanie ubrań, jednak wymaga utrzymywania tego miejsca w idealnym porządku, ponieważ bałagan był by widoczny. Projekt sypialni to doskonała oaza spokoju, wnętrze funkcjonalne oraz starannie przemyślane.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Sypialni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.