Projekt sypialni na poddaszu

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Szafa z lustrami

(Projekt sypialni na poddaszu)

Jednym z niezbędnych założeń klienta, była duża szafa, która wykonana na wymiar, dopasowana została idealnie pod wymagający układ poddasza. Zaproponowane rozwiązanie lustrzane jest dla użytkownika nie tylko wygodne, ale i niezwykle funkcjonalne. Ściana luster odbijając wpadające przez dachowe okno Skylight naturalne światło dzienne, oświetla efektywnie i ekonomicznie całą sypialnie. Rozwiązanie to zmieniło niewielkie poddasze, w niezwykle przestronne i funkcjonalne pomieszczenie.

Obicie tapicerowane

(Projekt sypialni na poddaszu)

Wygoda to kolejne założenie, które już od etapu konceptu kierowało procesem projektowym. Zagłówek łóżka w tapicerowanym obiciu sprzyja wygodnemu użytkowaniu umieszczonej przy łóżku półki na książki. Wybrany beż w ciepłym, piaskowym odcieniu idealnie wpisuje się w jasną i naturalną paletę kolorystyczną tej niezwykle przytulnej sypialni.

Toaletka

(Projekt sypialni na poddaszu)

Ustawiona nieprzypadkowo przy oknie toaletka to idealne miejsce na chwilę relaksu. Szeroki blat i głęboka szuflada zapewniają dogodne miejsce, które pełni funkcje zarazem użytkowe jak i niezaprzeczalnie stylistyczne. Naturalne drewno i stonowane dekoracje stworzyły azyl, od którego trudno odejść.

Wizualizacje
Projekt sypialni na poddaszu

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt sypialni na poddaszu

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[ipmb_table_sc id="8"]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera