Aranżacja sypialni w jasnych kolorach

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt sypialni w jasnych kolorach (1)

Łóżko tapicerowane

(Aranżacja sypialni w jasnych kolorach)

Łózko to najważniejszy mebel w sypialni. Do pomieszczeń wyróżniających się jasną kolorystyką warto wybrać nowoczesny mebel tapicerowany. Podwójny, małżeński model można ustawić przy ścianie wezgłowiem do góry. Obok niego po obu stronach trzeba koniecznie umieścić funkcjonalne szafki nocne, idealnie nadające się do położenia na nich np. książki albo telefonu komórkowego. Po obu stronach łóżka dobrze jest powiesić także praktyczne lampki nocne.
projekt sypialni w jasnych kolorach (2)

Biurko

(Aranżacja sypialni w jasnych kolorach)

Sypialnia to miejsce służące nie tylko do odpoczynku, ale nierzadko również do pracy. Zlokalizowane przy ścianie narożne biurko doskonale spełni swoje zadanie w tym względzie. Możesz na nim położyć niewielki telewizor, laptop, a także książki i akcesoria biurowe. Model znajdujący się w pobliżu okna będzie miał zapewnioną optymalną dawkę oświetlenia w ciągu dnia. Wieczorem natomiast doświetlisz go za pomocą odpowiednio dobranej lampki. W praktycznych szufladach można schować rozmaite dokumenty oraz inne wartościowe przedmioty.
projekt sypialni w jasnych kolorach (3)

Przechowywanie

(Aranżacja sypialni w jasnych kolorach)

Niezbędnym elementem wyposażenia każdej sypialni jest właściwie dopasowana do wnętrza pokoju szafa. Ciekawym rozwiązaniem aranżacyjnym jest model, który łączy w sobie funkcje miejsca do przechowywania ubrań oraz lustra. Odbijające się drzwiach szafy wnętrze pomieszczenia wygląda na większe niż jest w rzeczywistości. Taką szafę najlepiej jest umieścić koło ściany medialnej z zawieszonym na niej odbiornikiem telewizyjnym LCD.
Alicja-100x100
Projektant
alicja
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Sypialni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.