Projekt sypialni z łazienką

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt-sypialni-z-lazienka (1)

Szafa z lustrem

(Projekt sypialni z łazienką)

Jak powszechnie wiadomo dla naszego organizmu ogromne znaczenie ma sen. Odpowiedni odpoczynek to gwarancja efektywnej pracy oraz wysokiej koncentracji. Biel w pomieszczeniu przynosi odprężenie oraz łagodzi emocje. Taki też kolor króluje w naszym projekcie sypialni. Barwa ta odbija światło, to sprawia, że powiększa optycznie wnętrze. Obok odpowiednio szerokiego, komfortowego łóżka znajduje się szafa. Pojemna, trójskrzydłowy mebel pomieści wiele! Jej fronty wykończone są taflą lustra, co pełni funkcje praktyczne, dekoracyjne, a także zwiększa przestrzeń w sypialni. Nad zagłówkiem łóżka zawisła półka, która pełni rolę stolika nocnego. Ulubiona książka lub telefon dzięki niej będą na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo lampki noce obecne są tu w postaci lampek ściennych. Ten zabieg zdecydowanie w znacznym stopniu zaoszczędza dostępne miejsce.
projekt-sypialni-z-lazienka (4)

Prysznic walk-in

(Projekt sypialni z łazienką)

Łazienka pomimo, iż jest dość niewielka, jest niezwykle funkcjonalna. Wnętrze posiada istotne elementy wyposażenia łazienki. Większa część wnętrza łazienki przepełniona jest bielą. Kontrastujące czarne fragmenty – rama prysznica, grzejnik, czy uchwyty w szafce – doskonale prezentują się na tle bieli. Prysznic typu walk-in nie posiada brodzika. Zabieg ten ma na celu zatarcie granic, co zwiększa metraż łazienki, oraz poniesienie bezpieczeństwa w łazience. Brak progu eliminuje potknięcie się lub poślizgnięcie. Podwieszana umywalka to kolejny sposób na optyczne zwiększenie wnętrza. Brak jej kontaktu z podłogą dodaje łazience centymetrów oraz ułatwia jej sprzątnie.
projekt-sypialni-z-lazienka (3)

łazienka otwarta na sypialnię

(Projekt sypialni z łazienką)

Istotną kwestią w projekcie tego wnętrza jest fakt, iż łazienka jest otwarta na sypialnię. Oprócz zwiększenia przestrzeni całej przestrzeni, dodatkowo rozwiązanie te sprawia, że można wyeksponować piękne elementy w łazience. Oba pomieszczenia korespondują ze sobą stylistycznie – uzupełniają się wzajemnie. Nie brak tu pięknych dekoracji w postaci ciekawych grafik. W sypialni oraz łazience obecne są kinkiety, które nadają klimat wnętrzu. Łazienka jest subtelnie oddzielona od sypialni jedynie szklaną ścianką w czarnej ramie. Sypialnia powiększona o wnętrze z prysznicem to prawdziwa strefa relaksu i wygody!
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Sypialni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.