Sypialnia na poddaszu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Sypialnia na poddaszu

Duże Łóżko w sypialni

(Sypialnia na poddaszu)

Łóżko stanowi centralny punkt w każdej sypialni. To ono wyznacza ułożenie innych mebli oraz nadaje charakter w pomieszczeniu. Liczy się nie tylko jego rozmiar, ale również styl i wykończenie. W projekcie zastosowaliśmy duże łóżko Brimmes, które w połączeniu z zagłówkiem modułowym i dwoma podnóżkami sprawia wrażenie niezwykle luksusowego, wręcz królewskiego posłania. Strefę wypoczynkową od sypialnianej wyznacza również turkusowy dywan ze stonowanymi wzorami. Przy łóżku umieściliśmy dwa nocne stoliki, na których znalazły się ozdobne lampki ze srebrnymi nogami i czarnymi kloszami. Tynk strukturalny imitujący beton świetnie sprawdził się jako element dekoracyjny, który idealnie komponuje się z białymi szafkami. Takie rozwiązanie pozwoliło na stworzenie efektywnej przestrzeni do przechowywania pod skosami. Ogromne wrażenie robi również lampa sufitowa Artemida, która dopełnia elegancję pomieszczenia.
Sypialnia na poddaszu (9)

Fotel i szafeczka w sypialni

(Sypialnia na poddaszu)

Dodatkowy kącik, w którym można wypocząć i przeczytać książkę, to efektywny sposób na uzyskanie spójnej przestrzeni na poddaszu. Wykorzystaliśmy tu niską komodę Onyx, której przeźroczyste nóżki dają złudzenie unoszącego się mebla – to rozwiązanie jest niezwykle intrygujące i niespotykane! W tym obszarze największą uwagę przyciąga jednak fotel i podnóżek w intensywnie niebieskim kolorze. Ich czarne zdobienia wyróżniają się przy białych ścianach i drewnianej podłogi. Podobnie jak w części sypialnianej, tu również postanowiliśmy zastosować zjawiskowe oświetlenie. Chromowana lampa podłogowa Manhattan umożliwia czytanie w wieczornych porach i jest wyjątkową dekoracją całej sypialni. Jej długie, wygięte ramie sprawia, że może być z powodzeniem umiejscowiona w różnych obszarach na poddaszu.
Sypialnia na poddaszu (10)

Przestrzeń w sypialni

(Sypialnia na poddaszu)

Poddasze może wydawać się przestrzenią, którą trudno racjonalnie zagospodarować, jednak przy użyciu odpowiednich mebli i dodatków można uzyskać spektakularne pomieszczenie. Zmaksymalizowanie dostępnego miejsca świetnie udało nam się w przypadku tego projektu sypialni, mimo że trzeba było umieścić w niej wielkogabarytowe elementy, takie jak łóżko czy szafa. Postawiliśmy także na wyraźne kolory i luksusowe elementy dekoracyjne. Intensywny chabrowy odcień zdobi nie tylko ścianę, ale również poduszki, fotel i podnóżek. Wyraźnie odcinają się one na tle bieli i świetnie współgrają z czarnymi dodatkami. Takie połączenie pozwoliło nam na optyczne powiększenie pokoju i ograniczenie zbędnych dodatków do minimum. Nie można zapominać również o tym, że sypialnia jest miejscem, w którym zachowanie prywatności ma ogromne znaczenie. Jasnoszare zasłony Majgull odcinają od świata zewnętrznego w nocy, z kolei lekkie firanki pozwalają cieszyć się naturalnym światłem w ciągu dnia. To sprawia, że ta sypialnia jest przytulnym i spokojnym miejscem, w którym wypoczynek ogrywa najważniejszą rolę.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Sypialni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.