Sypialnia w stylu glamour

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
sypialnia-w-stylu-glamour (12)

Pikowany zagłówek

(Sypialnia w stylu glamour)

Sypialnia w stylu glamour to miejsce, które cechuje elegancja, szyk oraz blask detali. Centralnym punktem sypialni jest łóżko z wysokim tapicerowanym wezgłowiem. Gustowne pikowanie doskonale koresponduje ze stylem glamour, co więcej podnosi komfort podczas spędzania czasu w łóżku. Narzuta, poduszki oraz puszysty dywan dodają wnętrzu ciepła i przytulności. Naprzeciwko łóżka znajduje się obszerna szafa z lustrzanymi frontami. Dają one możliwość nie tylko dokładnego przejrzenia się w odbiciu lustra, ale także stanowią wnętrzarski trik na optyczne powiększenie przestrzeni. Ściana za wezgłowiem w całości pokryta jest tapetą z aktualnie bardzo modnym wzorem marokańskiej kończyny.
sypialnia-w-stylu-glamour (11)

Kryształowy żyrandol

(Sypialnia w stylu glamour)

Perfekcyjnym zwieńczeniem sypialni w stylu glamour jest kryształowy żyrandol. Precyzja połyskujących dodatków oświetlenia dodaje wnętrzu wytworności. Obok łóżka możemy zauważyć stoliki nocne, które są zarówno praktycznymi, jak i efektownymi oraz dekoracyjnymi elementami wyposażenia wnętrza. Na nich znajdują się lampki nocne z białym abażurem i srebrna podstawą. Tego typu oświetlenie jest nieocenione podczas wieczornego czytania w łóżku. Wspaniałym pomysłem jest umiejscowienie w sypialni roślin, ponieważ zwiększają wilgotność powietrza w pomieszczeniu, produkują tlen oraz ich obecność działa relaksująco.
sypialnia-w-stylu-glamour (4)

Toaletka

(Sypialnia w stylu glamour)

Całość aranżacji utrzymana jest w odcieniach szarości oraz pastelowego różu. Znaczenie kolorów w sypialni jest przeogromne. Kolor szary to stonowana, neutralna barwa, która nie wprawia w pobudzenie, co jest niezwykle ważne w pomieszczeniu jaki jest sypialnia. Ważne jest bowiem by w tym wnętrzu panowała nieco senna atmosfera, kojąca nerwy oraz sprzyjająca odpoczynkowi. Obok łóżka znajduje się komoda z lustrem. Z powodzeniem może ona stanowić miejsce zabiegów typu beauty. Projekt sypialni to wyrazista aranżacja, wprost dla pasjonatów wytwornego stylu gwiazd Hollywood.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Sypialni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.