Sypialnia w stylu marynistycznym

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Akcenty w odcieniach niebieskiego

(Sypialnia w stylu marynistycznym)

Sypialnia w stylu marynistycznym przenosi Nas nad morze. Aranżacja sypialni sprawia, że mieszkańcy zaraz po przebudzeniu będą mogli ponownie przenieść się w nadmorski klimat. Biel i błękit królują w sypialni, wprawiają w błogi spokój. Odcienie niebieskiego pojawiają się w postaci akcentów – poduszki na łóżku, zasłony, czy ściana. Kompozycja kolorów przywodzi na myśl letnie dni nad morzem pełne słońca. Warto też podkreślić znaczenie koloru niebieskiego, który wycisza i uspokaja, co jest potrzebne szczególnie po ciężkim dniu. Jasne kolory optycznie powiększają przestrzeń. Sypialnia w stylu marynistycznym jest oazą relaksu i wypoczynku.

Komfortowe łóżko

(Sypialnia w stylu marynistycznym)

Najważniejszym elementem w sypialni jest łóżko. Solidny stelaż i wygodny materac to gwarancja komfortowego odpoczynku, a przecież sen jest niepodważalnie ważnym elementem życia każdego człowieka. Odpowiednio dobrany materac będzie niwelował bóle pleców, czy bezsenność. Łóżku towarzyszą dwa stoliki nocne niezastąpione w organizacji przestrzeni wokół niego – sprzyja to niewątpliwie utrzymaniu porządku w sypialni. Ten niepozorny mebel łączy praktyczną stronę z estetyką wnętrza. Na stolikach umieszczone zostały lampki nocne. Dzięki nim można dobrze dopasować światło bez konieczności wstawania z łóżka. Lampki tworzą także kameralną i przytulną atmosferą, chronią oczy przed nadmiernym wysiłkiem podczas czytania.

Kącik telewizyjny

(Sypialnia w stylu marynistycznym)

Wielu ludziom spokojny szum odbiornika ułatwia zasypianie. Telewizor w sypialni to idealne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają oglądać filmy w łóżku, czynność ta stanowi rodzaj odprężenia się przed snem. Ekran telewizora ustawiony jest naprzeciwko łóżka. Odbiornik znajduje się na odpowiedniej wysokości, co zapobiega niepotrzebnemu spinaniu się mięśni karku. Telewizor został powieszony na ścianie przy użyciu specjalnego uchwytu. W pomieszczeniu dystans pomiędzy wezgłowiem a telewizorem wynosi 3 m, więc najlepiej sprawdzi się tu telewizor o przekątnej około 30 cali. Ścianę, gdzie znajduje się urządzenie wzbogaca szafka RTV. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom idealnie pasuje do wnętrza oraz pozwala na ukrycie niepotrzebnego sprzętu. Sypialnia w stylu marynistycznym to wyjątkowe wnętrze, gdzie każda spędzona chwila jest przyjemnością.

Wizualizacje
Sypialnia w stylu marynistycznym

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Sypialnia w stylu marynistycznym

L.p.Nazwa produktu
1Rama łóżka
2Stolik nocny
3Szafa 150x38x236 IKEA PAX
4Uchwyty do szafy
5Komoda
6Dywan
7Ramka 70x100
8Grafika 70x100
9Lampa natynkowa
10Lampa nocna

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

zloteplakaty
Westwing now
mlamp
Ikea
Allegro
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

W każdym tygodniu publikujemy nowe projekty.
Wróć do nas, aby skorzystać ze świeżych inspiracji

Dedykowane oświetlenie
Bar w kuchni
WC w zabudowie
Łazienka bez okna

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera