Sypialnia w stylu marynistycznym

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Sypialnia w stylu marynistycznym1

Akcenty w odcieniach niebieskiego

(Sypialnia w stylu marynistycznym)

Sypialnia w stylu marynistycznym przenosi Nas nad morze. Aranżacja sypialni sprawia, że mieszkańcy zaraz po przebudzeniu będą mogli ponownie przenieść się w nadmorski klimat. Biel i błękit królują w sypialni, wprawiają w błogi spokój. Odcienie niebieskiego pojawiają się w postaci akcentów – poduszki na łóżku, zasłony, czy ściana. Kompozycja kolorów przywodzi na myśl letnie dni nad morzem pełne słońca. Warto też podkreślić znaczenie koloru niebieskiego, który wycisza i uspokaja, co jest potrzebne szczególnie po ciężkim dniu. Jasne kolory optycznie powiększają przestrzeń. Sypialnia w stylu marynistycznym jest oazą relaksu i wypoczynku.
Sypialnia w stylu marynistycznym6

Komfortowe łóżko

(Sypialnia w stylu marynistycznym)

Najważniejszym elementem w sypialni jest łóżko. Solidny stelaż i wygodny materac to gwarancja komfortowego odpoczynku, a przecież sen jest niepodważalnie ważnym elementem życia każdego człowieka. Odpowiednio dobrany materac będzie niwelował bóle pleców, czy bezsenność. Łóżku towarzyszą dwa stoliki nocne niezastąpione w organizacji przestrzeni wokół niego – sprzyja to niewątpliwie utrzymaniu porządku w sypialni. Ten niepozorny mebel łączy praktyczną stronę z estetyką wnętrza. Na stolikach umieszczone zostały lampki nocne. Dzięki nim można dobrze dopasować światło bez konieczności wstawania z łóżka. Lampki tworzą także kameralną i przytulną atmosferą, chronią oczy przed nadmiernym wysiłkiem podczas czytania.
Sypialnia w stylu marynistycznym4

Kącik telewizyjny

(Sypialnia w stylu marynistycznym)

Wielu ludziom spokojny szum odbiornika ułatwia zasypianie. Telewizor w sypialni to idealne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają oglądać filmy w łóżku, czynność ta stanowi rodzaj odprężenia się przed snem. Ekran telewizora ustawiony jest naprzeciwko łóżka. Odbiornik znajduje się na odpowiedniej wysokości, co zapobiega niepotrzebnemu spinaniu się mięśni karku. Telewizor został powieszony na ścianie przy użyciu specjalnego uchwytu. W pomieszczeniu dystans pomiędzy wezgłowiem a telewizorem wynosi 3 m, więc najlepiej sprawdzi się tu telewizor o przekątnej około 30 cali. Ścianę, gdzie znajduje się urządzenie wzbogaca szafka RTV. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom idealnie pasuje do wnętrza oraz pozwala na ukrycie niepotrzebnego sprzętu. Sypialnia w stylu marynistycznym to wyjątkowe wnętrze, gdzie każda spędzona chwila jest przyjemnością.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Sypialni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.