Sypialnia z akcentami maroko

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Tapeta maroko

(Sypialnia z akcentami maroko)

Niebanalny wzór marokańskiej koniczyny na tapecie, to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników pięknych wnętrz. Swoim modnym wyglądem doskonale uzupełnia wystrój pomieszczenia. Koniczyna w orientalnym kształcie idealnie wkomponowuje się w stylistykę wnętrza. Motyw marokańskiej kończyny obecny jest także na wykonanym bardzo starannie z wysokiej jakości tkaniny dywanie. Prawidłowy sen poprawia jakość życia, dlatego właśnie wyposażyliśmy sypialnię w wygodne łóżko. Wybraliśmy model nie tylko stylowy, ale przede wszystkim niezwykle komfortowy. Nie mogło tu zabraknąć stylowego zwieńczenia łóżka, którym jest wezgłowie. Element ten sprawia, że głowa nie musi bezpośrednio stykać się z twardą powierzchnią ściany. Dzięki zagłówkowi pomieszczenie jest znacznie cieplejsze i bardziej przytulne.
Sypialnia z akcentami maroko 4
Sypialnia z akcentami maroko 2

Akcenty turkusu

(Sypialnia z akcentami maroko)

Wnętrze pięknie ożywiają dodatki w odcieniu turkusowym – krzesło, poduszki. Centralnym punktem aranżacji jest ściana w tymże kolorze. Barwa ta niesie ze sobą pozytywną energię, świeżość, kojarzy się z czystymi wodami wokół wysp. Zestawienie bieli z turkusem prezentuje się elegancko, tworzą aranżację lekką i pełną wdzięku. Połączenia różnych odcieni tego koloru tworzy piękną aranżację. W psychologii uważa się, że turkus ma właściwości odprężające oraz odświeżające, więc bez cienia wątpliwości ten kolor świetnie sprawdza się w aranżacji wnętrza sypialni.

Elegancka toaletka

(Sypialnia z akcentami maroko)

Biurko, które znajduje się tuż obok okna, gdzie wpada naturalne światło słoneczne, świetnie sprawdzi się jako kobieca toaletka. Każda z Pań marzy o takim miejscu w swoim domu Funkcjonalny mebel pomoże zachować porządek i posegregować damskie akcesoria. Lustro sprawi, że w komfortowy sposób można wykonać makijaż i przygotować się na spotkanie. Element wyposażenia to wyjątkowy atrybut kobiety, gdzie spędzony czas jest prawdziwą przyjemnością. Toaletce towarzyszy krzesło, które jest ściśle powiązane ze stylem całego pomieszczenia. Stworzyliśmy cichy, spokojny i intymny kącik, w którym można o siebie zadbać, a codzienna pielęgnacja jest przyjemnym rytuałem. Propozycja aranżacji sypialni to miejsce kojarzące się z relaksem i błogim odpoczynkiem.
Sypialnia z akcentami maroko 2

Wizualizacje
Sypialnia z akcentami maroko

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Sypialnia z akcentami maroko

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

zarowka-led
Stylowe dywany
podlogi24
mlamp
Ikea
Agata Meble
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype

inne projekty

W każdym tygodniu publikujemy nowe projekty.
Wróć do nas, aby skorzystać ze świeżych inspiracji

Kabina z płytkim brodzikiem
Płytki drewnopodobne
Dwie umywalki
Prysznic z odpływem liniowym

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera