Sypialnia z fototapetą

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
sypialnia-z-fototapeta (5)

Fototapeta w sypialni

(Sypialnia z fototapetą)

Tapety są obecnie bardzo popularne. Stylowa dekoracja doskonale wzbogaca wystrój wnętrza. Dzięki niej można stworzyć w pomieszczeniu niepowtarzalną atmosferę i dodać oryginalności wnętrzu. Wybór tapety to idealna dekoracja wnętrza. Ponadto montaż tapety na ścianie jest stosunkowo łatwy. Odpowiedni wzór delikatnie pobudza i wprawa w dobry nastrój. W razie potrzeby tapeta pozwala również na szybką zmianę wystroju wnętrza. W sypialni królują naturalne materiały. Drewniane meble oraz podłoga są nieodzownym elementem aranżacji, która nawiązuje do natury. Podstawą komfortowego snu jest wygodne łóżko. Obok łóżka znajdują się praktyczne stoliki nocne.
sypialnia-z-fototapeta (9)

Sypialnia z toaletką

(Sypialnia z fototapetą)

Sypialnia to miejsce wypoczynku, relaksu i spokojnego snu. Projekt sypialni, który prezentujemy jest właśnie takim miejscem. Zastosowanie odpowiedniej kolorystyki w sypialni może ma ogromny wpływ na poczucie relaksu. Zieleń działa kojąco na układ nerwowy. Zielony to kolor, który występuje w akcesoriach, takich jak np. dywan. W sypialni idealnie sprawdza się obecność toaletki. Dzięki niej wieczorne zabiegi pielęgnacyjne nie wymagają przemieszczania się do łazienki. Toaletka jest może służyć także jako miejsce czytania książki lub krótkich prac na komputerze.
sypialnia-z-fototapeta (12)

Sypialnia z pojemną szafą

(Sypialnia z fototapetą)

W sypialni znajduje się pojemna szafa sięgająca sufitu. Zapewnia ona dużą przestrzeń do przechowywania, ale także ułatwia sprzątanie, ponieważ nie ma tu miejsca na gromadzenie się kurzu. Zwiewne zasłony oraz firany dodają lekkości aranżacji, zaś obecność drewnianych elementów – przytulności. Ciepłe drewno przełamuje poczucie chłodu i surowości wnętrza. Spokojna atmosfera we wnętrzu wprawia w poczucie spokoju oraz relaksu.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Sypialni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.