Sypialnia z sufitem napinanym

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Sypialnia z sufitem napinanym (1)

Łóżko

(Sypialnia z sufitem napinanym)

Panele tapicerowane są zarówno estetycznym jak i funkcjonalnym rozwiązaniem. Swoją ciekawą formą upiększają wizualnie wnętrze oraz tłumią dźwięk, dając komfort snu. Stonowana kolorystyka wnętrza pozwala się wyciszyć i zrelaksować. Pionowe lustro optycznie powiększa przestrzeń oraz w ciekawy sposób łączy się z szafką nocną.
Sypialnia z sufitem napinanym (4)

Przechowywanie

(Sypialnia z sufitem napinanym)

Ważnym założeniem projektu było przechowywanie. Duża i pojemna szafa jest integralną częścią każdej sypialni. Ciemne fronty stanowią mocny akcent aranżacji. Dodatek drewna powoduje, że wnętrze jest przytulne i ponadczasowe.
Sypialnia z sufitem napinanym (6)

Sufit

(Sypialnia z sufitem napinanym)

Sufit napinany był tak zwanym must have. Głęboki kolor fioletu sprawia, że jest on głównym elementem całej aranżacji. Delikatne, przenikające oświetlenie nadaje niepowtarzalnego klimatu, a punktowe spoty dookoła sufitu są zarówno dekoracją oraz umożliwiają dopasować rodzaj oświetlenia do własnych potrzeb.
Alicja-100x100
Projektant
alicja
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Sypialni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.