PROJEKTOWANIE WNĘTRZ BIAŁYSTOK

Potrzebujesz projekt wnętrza?
W artykule poniżej znajdziesz dokładne informacje na temat projektowania wnętrza. Opis całego procesu, projekty koncepcyjne, wizualizacje, projekty techniczne i przykład kosztorysu. Poznasz proces realizacji krok po kroku. Poniżej znajdziesz również odpowiedź na najczęściej zadawane pytania, inspiracje oraz pokażemy jak wygląda nowoczesne mieszkanie na wizualizacjach vs zdjęcia po realizacji projektu. 

Architekt wnętrz Białystok

Poniżej możesz znaleźć przykłady ostatnio zrealizowanych projektów mieszkań.
Każdy z nich to indywidualny projekt mieszkania przygotowany dla naszych klientów.
Zobacz przykładowe aranżacje

Projekty Wnętrz 2022 r

Kliknij przycisk powyżej, aby zobaczyć dodatkowe projekty wnętrz mieszkań.
Projekty mieszkania możesz zobaczyć też na tej stronie >>

Spis Treści

Projekt wnętrza vs realizacja

Jakiego efektu możesz się spodziewać po zaprojektowaniu z nami mieszkania? 
Oczywiście wszystko zależy od Ciebie i na ile wiernie odwzorujesz nasz projekt, jednak poniżej poniżej możesz zobaczyć przykład realizacji:

Opinie o projektach

Projektowanie Wnętrz Białystok 1

Ocena: 4,9 – 8 opinii

Poznaj opinie o naszych projektach 

Marzena K
Marzena K
16.01.2021 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Wszystkim nam się bardzo podoba ✌Dobra robota
Damian W
Damian W
18.09.2019 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Jestem bardzo zadowolony z Państwa usług i myśle ze będą się z Państwem kontaktowali moi znajomi w celu projektu ich mieszkania. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam !
Anna Z
Anna Z
18.04.2019 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Dziękujemy za wspaniały projekt odpowiadający w 100% naszym oczekiwaniom
Anna A
Anna A
10.02.2021 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Dziękujemy bardzo, Pani Magdo.Już zabraliśmy się za realizację 🙂
Leszek M
Leszek M
19.11.2019 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Bardzo ładnie!!… mnie się podoba :), więc jest OK
Witold L
Witold L
19.03.2020 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Jest super! 🙂 Bardzo dziękujemy
Anna O
Anna O
11.08.2019 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Dziękuje, wszystko mi się teraz podoba 🙂
Poprzedni
Następny

Projekty Wnętrz Plan dewelopera vs projekt

3 projekty na podstawie których możemy zobaczyć jak zaplanował przestrzeń deweloper, a jak została ona dostosowana do potrzeb naszych klientów. Przy planowaniu przedpokoju warto sprawdzić gdzie są liczniki pomiarowe i zrobić w tym miejscu zabudowę stolarską

Projekt Mieszkania 62 m2, 3 pokoje

Aranżacja Video

Plan deweloperski
Projekt wybrany przez inwestora

Projekt (realizacja krok po kroku)

Etapy procesu projektowego:

Poniżej prezentujemy przykład kompleksowo i spójnie zaprojektowanego mieszkania przez naszą firmę.

Przygotowanie projektu koncepcyjnego
Projekt koncepcyjny 1

Na podstawie ankiety, konsultacji telefonicznej, e-mailowej z klientem dostarczamy 3 wersje projektu koncepcyjnego

Projekt koncepcyjny 2

Na tym etapie ważne jest, aby zwrócić uwagę na elementy ruchome takie jak drzwi, drzwiczki szafek i szaf, aby nie powodowały kolizji. Ważnym elementem jest również pozostawienie odpowiedniej ilości miejsca na przejścia. 

Projekt koncepcyjny 3

Klient wskazuje, które rozwiązania podobają mu się najbardziej. W razie pytań omawiając ich wady i zalety w trakcie rozmowy. Na tej podstawie powstaje zazwyczaj 4 wersja projektu.

Projekt koncepcyjny od inwestora

Przy tym projekcie mieliśmy do czynienia z mieszkaniem z rynku wtórnego. Klient samodzielnie opracował inwentaryzacje wymiarując tym samy mieszkanie. Do każdej ściany otrzymaliśmy zdjęcie. Wszystkie najważniejsze ściany (kuchnia, łazienka) zostały zwymiarowane na osobnych rzutach. 

Projekt koncepcyjny finalny
wybrany przez inwestora

Tworzymy indywidualny profesjonalny projekt mieszkania, biorąc pod uwagę ergonomie wnętrz i potrzeby klienta. 

Wizualizacje projekt mieszkania

Wizualizacje

Prezentujemy aranżacje wnętrz przygotowaną przez architekta. W tym celu zastosowujemy fotorealistyczne wizualizacje. Projektowanie online

Projekty techniczne

Projekt techniczny to rysunki i dokumentacja przestawiające ideę, która zostanie zrealizowana.

Instalacje
elektryczne

Instalacje elektryczne to podstawowa sieć do jakiej podłącza się mieszkanie. W zależności od potrzeb i możliwości finansowych może mieć różną wielkość i pełnić różne funkcje.

Podwieszane
sufity

Podwieszane sufity to konstrukcja zlokalizowana poniżej stropu, pełni funkcje użytkowe, jak i dekoracyjne.

Posadzki
mieszkania

Rozwiązania dostosowane są do miejsca usytuowania podłogi w mieszkaniu i sposobu eksploatowania posadzki – kuchnia, łazienka, salon.

Widok ścian

Projekt układów hydraulicznych realizowany zgodnie z zaleceniami i życzeniami inwestora oraz z najnowszymi trendami.

Układ płytek

Po uzgodnieniu oczekiwań tworzymy projekt zabudowy meblowej. Meble na wymiar można połączyć z gotowymi, istniejącymi meblami.

Hydraulika

Projekt układów hydraulicznych realizowany zgodnie z zaleceniami oraz z najnowszymi trendami.

Zabudowa meblowa

Po uzgodnieniu oczekiwań tworzymy projekt zabudowy meblowej. Meble na wymiar można połączyć z gotowymi, istniejącymi meblami.

Kosztorys projektu

Chciałbyś dobrze zaplanować budżet inwestycji? W pakiecie Max przygotujemy dla Ciebie nie tylko listę zakupów, ale całościowy kosztorys wszystkich elementów wyposażenia wnętrza. Poniżej możesz sprawdzić przykładowy kosztorys. 

Architekt wnętrz Białystok

Białystok jest jednym z miejsc, w których nasza firma oferuje swoje usługi. Specjalizacją oraz pasją osób pracujących w naszej firmie jest Projektowanie Wnętrz Online – Architekt wnętrz Białystok. Zajmujemy się projektami przez internet, nie musisz więc składać nam wizyt osobiście, wszystkim zajmiemy się zdalnie. Jest to wygodna opcja dla klienta. Niezależnie od tego czy mieszkasz w Białymstoku czy w okolicach, na terenie całego województwa podlaskiego możemy dostarczyć Ci wysokiej jakości projekt wnętrz. Usługa odbywa się zdalnie, co gwarantuje szybkość, oddanie projektu zgodnie z harmonogramem, a także niższe ceny niż w przypadku korzystania z usług projektanta na terenie Białegostoku. Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne oraz przedsiębiorców. Nasza szeroka oferta obejmuje projektowanie mieszkań, domów czy lokali usługowych. Projektant wnętrz Białystok zaprasza do współpracy.

Inwentaryzacja Białystok

W przypadku rynku pierwotnego, do rozpoczęcia współpracy zazwyczaj wystarczy dokumentacja od dewelopera. Dokładne warunki określamy po konsultacji dostarczonych materiałów. Naszych klientów prosimy także o wypełnienie ankiety preferencji i przesłanie inspiracji do projektu. Zdjęcia z inwestycji także są mile widziane, ponieważ niektóre elementy, takie jak np. kratka wentylacyjna, czy skrzynka z wyłącznikami instalacji elektrycznej mogą nie być zamieszczone na planach.

W przypadku inwestycji z rynku wtórnego, nie zawsze nowy właściciel dostaje dokładne plany inwestycji. Czasami również plany nie odzwierciedlają stanu faktycznego – na przykład pomieszczenie było od tamtego czasu remontowane i powiększone. Dlatego przy inwestycji z rynku wtórnego prosimy o sprawdzenie dokładnych wymiarów nieruchomości, a jeśli jest to konieczne, stworzenie prostej inwentaryzacji wnętrza. Jest to przyjemny proces, do którego stworzyliśmy dokładną instrukcję pomiarów. Abyśmy mogli rozpocząć pracę projektową dla inwestycji z rynku wtórnego, wymagane jest dostarczenie: rzutu 2D z wymiarami technicznymi lub własnoręcznej inwentaryzacji, zdjęć wszystkich ścian oraz wymienionej wcześniej ankiety preferencji i inspiracji do projektu.

Projektanci wnętrz Białystok

Projektanci wnętrz w Białymstoku często mają wysokie stawki, nawet dochodzące do kilkuset złotych za m2! Można też znaleźć tańszych projektantów, oscylujących w granicach kilkudziesięciu złotych za m2. Dlatego powierzając misję zaprojektowania swojego wnętrza, warto przede wszystkim kierować się wykształceniem i doświadczeniem osoby przygotowującej projekt. Pomoże to uniknąć wielu rozczarowań. Trzeba także uważać na oszustów oferujących usługi, którzy po wpłaceniu zaliczki przestają odbierać telefony i nie realizują zlecenia. Nasza firma gwarantuje solidne i czasowe wykonanie projektu w atrakcyjnych cenach. U nas możesz zamówić projekt pomieszczenia z wizualizacjami już od 1 200 zł. Zobacz cennik za pomieszczenie – Projektowanie wnętrz Białystok – cennik.

W naszej firmie, stawki za projekt całego mieszkania, domu lub lokalu usługowego z wizualizacjami zaczynają się już od 95 zł za m2. Przejdź do cennika za m2 – Projektowanie wnętrz Podlaskie.

Architekci wnętrz Białystok

Jakie korzyści płyną ze skorzystania z usług naszej firmy? Przede wszystkim, w przypadku korzystania z usług projektanta na terenie Białegostoku terminy są długie. W przypadku Projektowania Wnętrz Online twoim projektem może zająć się wykwalifikowana osoba przebywająca na terenie całej Polski, co powoduje krótkie terminy i wysoką jakość. Oferujemy również atrakcyjniejsze ceny niż dobrzy projektanci zajmujący się usługami stacjonarnie, a jak najlepiej wykonany projekt i satysfakcja klienta są naszym najwyższym priorytetem.

Projekty wnętrz Białystok

Poniżej prezentujemy przykładowe projekty naszych wnętrz, kliknij dowolne pomieszczenie i się przekonaj jak wyglądają nasze prace. Projekty realizowane były zarówno na terenie Białegostoku, jak i innych miast.

Aranżacja wnętrz Białystok

Interesuje Cię aranżacja wnętrz Białystok? Jeśli masz już pomysł na zaaranżowanie pomieszczenia, lecz chciałbyś skonsultować swoje pomysły z projektantem wnętrz, jest u nas taka możliwość! Wybierz konsultację z projektantem, a podczas godzinnej sesji Skype omówicie wszystkie elementy Twojego wnętrza. Architekci wnętrz Białystok są zawsze do Twoich usług!

Potrzebujesz architekta wnętrz? 

Architektura wnętrz to wymagający temat, choć na pierwszy rzut oka może wydawać się prosty. Aby stworzyć kompletną kompozycje wnętrza trzeba nie tylko znać się na produktach, mieć wyczucie estetyki, znać sposoby na dobór kolorów, mieć świadomość obecnych trendów, ale także ukończyć wykształcenie kierunkowe, aby znać się na zagadnieniach budowlanych oraz znać temat praktycznego remontu i związanych z nim problemów, które mogą wystąpić. Dobry architekt wnętrz to osoba posiadająca nie tylko wykształcenie, ale też wieloletnie doświadczenie. Takich architektów wnętrz znajdziesz na naszym serwisie. Zadowolenie klienta to nasz priorytet. Z uwagi na duże portfolio oraz wysoką jakość mamy zarówno dużo nowych klientów, jak i osoby z polecenia. Skupiamy się jedynie na projektowaniu przez internet. Nadzór autorski nie jest częścią projektu. Z uwagi na dużą kadrę mamy dostępne terminy realizacji. Gorąco polecam współpracę, przygotujemy świetny projekt dla Ciebie i całej rodziny. Zapewniamy pełne wsparcie na etapie projektowania i szybko zobaczysz efekty pracy. Jeśli chcesz sprawdzić jak będzie wyglądało Twoje wnętrze przed remontem Projekt Online będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem

Najczęściej zadawane pytania

Stawki za wykonanie kompleksowego projektu wnętrz w Białymstoku zaczynają się od 135 zł / m2, górne stawki to nawet 200 zł / m2. Cena zależy od doświadczenia projektanta lub biura projektowego

Stawki za wykonanie kompleksowego projektu wnętrz przez projektanta w Białymstoku zaczynają się od 100 zł / m2 do 180 zł / m2. Cena zależy od doświadczenia projektanta 

Cena za kompleksowy projekt mieszkania w Białymstoku:

Wielkość: 30 m2 od 4 000 zł do 12 000 zł, 

Wielkość: 50 m2 od 6 750 zł do 20 000 zł, 

Wielkość: 75 m2 od 10 125 zł do 30 000 zł, 

Cena za kompleksowy projekt domu w Białymstoku:

Wielkość: 100 m2 od 4 000 zł do 30 000 zł, 

Wielkość: 150 m2 od 18 000 zł do 45 000 zł, 

Wielkość: 200 m2 od 24 000 zł do 60 000 zł, 

Inspiracje do Projektu

Sprawdź te serwisy, po kliknięciu w logo zostaniesz przeniesiony do projektów mieszkań. 
Znajdziesz tam dużo inspiracji. 

Cennik za Projektowanie Mieszkania Białystok

Chcesz zorientować się jakie mamy stawki? 
Kliknij przycisk poniżej, aby przejść do cennika

Wyceń Projekt Białystok

Zapytaj nas bezpośrednio o wycenę Twojego mieszkania

Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.