PROJEKTOWANIE WNĘTRZ BIAŁYSTOK

Architekt wnętrz Białystok

Białystok jest jednym z miejsc, w których nasza firma oferuje swoje usługi. Specjalizacją oraz pasją osób pracujących w naszej firmie jest Projektowanie Wnętrz Online – Architekt wnętrz Białystok. Zajmujemy się projektami przez internet, nie musisz więc składać nam wizyt osobiście, wszystkim zajmiemy się zdalnie. Jest to wygodna opcja dla klienta. Niezależnie od tego czy mieszkasz w Białymstoku czy w okolicach, na terenie całego województwa podlaskiego możemy dostarczyć Ci wysokiej jakości projekt wnętrz. Usługa odbywa się zdalnie, co gwarantuje szybkość, oddanie projektu zgodnie z harmonogramem, a także niższe ceny niż w przypadku korzystania z usług projektanta na terenie Białegostoku. Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne oraz przedsiębiorców. Nasza szeroka oferta obejmuje projektowanie mieszkań, domów czy lokali usługowych. Projektant wnętrz Białystok zaprasza do współpracy.

Instrukacja-pomiaru-wnętrza-Projektowanie-Wnetrz-Bialystok

Inwentaryzacja wnętrz Białystok

W przypadku rynku pierwotnego, do rozpoczęcia współpracy zazwyczaj wystarczy dokumentacja od dewelopera. Dokładne warunki określamy po konsultacji dostarczonych materiałów. Naszych klientów prosimy także o wypełnienie ankiety preferencji i przesłanie inspiracji do projektu. Zdjęcia z inwestycji także są mile widziane, ponieważ niektóre elementy, takie jak np. kratka wentylacyjna, czy skrzynka z wyłącznikami instalacji elektrycznej mogą nie być zamieszczone na planach.

W przypadku inwestycji z rynku wtórnego, nie zawsze nowy właściciel dostaje dokładne plany inwestycji. Czasami również plany nie odzwierciedlają stanu faktycznego – na przykład pomieszczenie było od tamtego czasu remontowane i powiększone. Dlatego przy inwestycji z rynku wtórnego prosimy o sprawdzenie dokładnych wymiarów nieruchomości, a jeśli jest to konieczne, stworzenie prostej inwentaryzacji wnętrza. Jest to przyjemny proces, do którego stworzyliśmy dokładną instrukcję pomiarów. Abyśmy mogli rozpocząć pracę projektową dla inwestycji z rynku wtórnego, wymagane jest dostarczenie: rzutu 2D z wymiarami technicznymi lub własnoręcznej inwentaryzacji, zdjęć wszystkich ścian oraz wymienionej wcześniej ankiety preferencji i inspiracji do projektu.

Projekty z ostatnich dni

Zobacz nasze ostatnio zrealizowane projekty

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

Projektant wnętrz Białystok
przez Internet (Video)

Projektowanie-Wnetrz-Bialystok
Odtwórz wideo

Projektanci wnętrz Białystok

Projektanci wnętrz w Białymstoku często mają wysokie stawki, nawet dochodzące do kilkuset złotych za m2! Można też znaleźć tańszych projektantów, oscylujących w granicach kilkudziesięciu złotych za m2. Dlatego powierzając misję zaprojektowania swojego wnętrza, warto przede wszystkim kierować się wykształceniem i doświadczeniem osoby przygotowującej projekt. Pomoże to uniknąć wielu rozczarowań. Trzeba także uważać na oszustów oferujących usługi, którzy po wpłaceniu zaliczki przestają odbierać telefony i nie realizują zlecenia. Nasza firma gwarantuje solidne i czasowe wykonanie projektu w atrakcyjnych cenach. U nas możesz zamówić projekt pomieszczenia z wizualizacjami już od 1 200 zł. Zobacz cennik za pomieszczenie – Projektowanie wnętrz Białystok – cennik.

W naszej firmie, stawki za projekt całego mieszkania, domu lub lokalu usługowego z wizualizacjami zaczynają się już od 85 zł za m2. Przejdź do cennika za m2 – Projektowanie wnętrz Podlaskie.

Architekci wnętrz Białystok

Jakie korzyści płyną ze skorzystania z usług naszej firmy? Przede wszystkim, w przypadku korzystania z usług projektanta na terenie Białegostoku terminy są długie. W przypadku Projektowania Wnętrz Online twoim projektem może zająć się wykwalifikowana osoba przebywająca na terenie całej Polski, co powoduje krótkie terminy i wysoką jakość. Oferujemy również atrakcyjniejsze ceny niż dobrzy projektanci zajmujący się usługami stacjonarnie, a jak najlepiej wykonany projekt i satysfakcja klienta są naszym najwyższym priorytetem.

Projekty wnętrz Białystok

Poniżej prezentujemy przykładowe projekty naszych wnętrz, kliknij dowolne pomieszczenie i się przekonaj jak wyglądają nasze prace. Projekty realizowane były zarówno na terenie Białegostoku, jak i innych miast.

Aranżacja wnętrz Białystok

Interesuje Cię aranżacja wnętrz Białystok? Jeśli masz już pomysł na zaaranżowanie pomieszczenia, lecz chciałbyś skonsultować swoje pomysły z projektantem wnętrz, jest u nas taka możliwość! Wybierz konsultację z projektantem, a podczas godzinnej sesji Skype omówicie wszystkie elementy Twojego wnętrza. Architekci wnętrz Białystok są zawsze do Twoich usług!

Dlaczego forma poprzez Skype? Wraz z projektantem będziecie mogli w efektywny sposób omówić wystrój, np. poprzez wysyłanie sobie linków do odpowiednich produktów pasujących do pomysłu na wnętrze. Konsultacja z projektantem wnętrz >> Projektowanie wnętrz Białystok.

Projektowanie wnętrz Białystok Cennik

Chciałbyś zaprojektować pojedyncze pomieszczenie?

Kliknij w link poniżej, a przejdziesz do cennika za pomieszczenie. W ramach projektu pomieszczenia możesz wykonać dowolny projekt od sypialni po kuchnie.

Projekt z wizualizacjami od 1 200 zł. Sprawdź >>

Chciałbyś zaprojektować całe mieszkanie, dom lub lokal usługowy? 

Kliknij w link poniżej, aby przejść do cennika za m2. Jest on przeznaczony dla osób, które chcą zrealizować projekt całego lokalu.  

Projekt z wizualizacjami od 85 zł za m2. Sprawdź >>