PROJEKTOWANIE WNĘTRZ GDAŃSK

Potrzebujesz projekt wnętrza?
W artykule poniżej znajdziesz dokładne informacje na temat projektowania wnętrza. Opis całego procesu, projekty koncepcyjne, wizualizacje, projekty techniczne i przykład kosztorysu. Poznasz proces realizacji projektu krok po kroku. Poniżej znajdziesz również odpowiedź na najczęściej zadawane pytania, inspiracje oraz pokażemy jak wygląda nowoczesne mieszkanie na wizualizacjach vs zdjęcia po realizacji projektu. 

Architekt wnętrz Gdańsk

Poniżej możesz znaleźć przykłady ostatnio zrealizowanych projektów mieszkań.
Każdy z nich to indywidualny projekt mieszkania przygotowany dla naszych klientów.
Zobacz przykładowe aranżacje

Projekty Wnętrz 2022 r

Kliknij przycisk powyżej, aby zobaczyć dodatkowe projekty wnętrz mieszkań.
Projekty mieszkania możesz zobaczyć też na tej stronie >>

Spis Treści

Projekt wnętrza vs realizacja

Jakiego efektu możesz się spodziewać po zaprojektowaniu z nami mieszkania? 
Oczywiście wszystko zależy od Ciebie i na ile wiernie odwzorujesz nasz projekt, jednak poniżej poniżej możesz zobaczyć przykład realizacji:

Opinie o projektach

Projektowanie Wnętrz Gdańsk 1

Ocena: 4,9 – 8 opinii

Poznaj opinie o naszych projektach 

Marzena K
Marzena K
16.01.2021 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Wszystkim nam się bardzo podoba ✌Dobra robota
Damian W
Damian W
18.09.2019 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Jestem bardzo zadowolony z Państwa usług i myśle ze będą się z Państwem kontaktowali moi znajomi w celu projektu ich mieszkania. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam !
Anna Z
Anna Z
18.04.2019 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Dziękujemy za wspaniały projekt odpowiadający w 100% naszym oczekiwaniom
Anna A
Anna A
10.02.2021 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Dziękujemy bardzo, Pani Magdo.Już zabraliśmy się za realizację 🙂
Leszek M
Leszek M
19.11.2019 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Bardzo ładnie!!… mnie się podoba :), więc jest OK
Witold L
Witold L
19.03.2020 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Jest super! 🙂 Bardzo dziękujemy
Anna O
Anna O
11.08.2019 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Dziękuje, wszystko mi się teraz podoba 🙂
Poprzedni
Następny

Projekty Wnętrz Plan dewelopera vs projekt

3 projekty na podstawie których możemy zobaczyć jak zaplanował przestrzeń deweloper, a jak została ona dostosowana do potrzeb naszych klientów. Przy planowaniu przedpokoju warto sprawdzić gdzie są liczniki pomiarowe i zrobić w tym miejscu zabudowę stolarską

Projekt Mieszkania 62 m2, 3 pokoje

Aranżacja Video

Plan deweloperski
Projekt wybrany przez inwestora

Projekt (realizacja krok po kroku)

Etapy procesu projektowego:

Poniżej prezentujemy przykład kompleksowo i spójnie zaprojektowanego mieszkania przez naszą firmę.

Przygotowanie projektu koncepcyjnego
Projekt koncepcyjny 1

Na podstawie ankiety, konsultacji telefonicznej, e-mailowej z klientem dostarczamy 3 wersje projektu koncepcyjnego

Projekt koncepcyjny 2

Na tym etapie ważne jest, aby zwrócić uwagę na elementy ruchome takie jak drzwi, drzwiczki szafek i szaf, aby nie powodowały kolizji. Ważnym elementem jest również pozostawienie odpowiedniej ilości miejsca na przejścia. 

Projekt koncepcyjny 3

Klient wskazuje, które rozwiązania podobają mu się najbardziej. W razie pytań omawiając ich wady i zalety w trakcie rozmowy. Na tej podstawie powstaje zazwyczaj 4 wersja projektu.

Projekt koncepcyjny od inwestora

Przy tym projekcie mieliśmy do czynienia z mieszkaniem z rynku wtórnego. Klient samodzielnie opracował inwentaryzacje wymiarując tym samy mieszkanie. Do każdej ściany otrzymaliśmy zdjęcie. Wszystkie najważniejsze ściany (kuchnia, łazienka) zostały zwymiarowane na osobnych rzutach. 

Projekt koncepcyjny finalny
wybrany przez inwestora

Tworzymy indywidualny profesjonalny projekt mieszkania, biorąc pod uwagę ergonomie wnętrz i potrzeby klienta. 

Wizualizacje projekt mieszkania

Wizualizacje

Prezentujemy aranżacje wnętrz przygotowaną przez architekta. W tym celu zastosowujemy fotorealistyczne wizualizacje. Projektowanie online

Projekty techniczne

Projekt techniczny to rysunki i dokumentacja przestawiające ideę, która zostanie zrealizowana.

Instalacje
elektryczne

Instalacje elektryczne to podstawowa sieć do jakiej podłącza się mieszkanie. W zależności od potrzeb i możliwości finansowych może mieć różną wielkość i pełnić różne funkcje.

Podwieszane
sufity

Podwieszane sufity to konstrukcja zlokalizowana poniżej stropu, pełni funkcje użytkowe, jak i dekoracyjne.

Posadzki
mieszkania

Rozwiązania dostosowane są do miejsca usytuowania podłogi w mieszkaniu i sposobu eksploatowania posadzki – kuchnia, łazienka, salon.

Widok ścian

Projekt układów hydraulicznych realizowany zgodnie z zaleceniami i życzeniami inwestora oraz z najnowszymi trendami.

Układ płytek

Po uzgodnieniu oczekiwań tworzymy projekt zabudowy meblowej. Meble na wymiar można połączyć z gotowymi, istniejącymi meblami.

Hydraulika

Projekt układów hydraulicznych realizowany zgodnie z zaleceniami oraz z najnowszymi trendami.

Zabudowa meblowa

Po uzgodnieniu oczekiwań tworzymy projekt zabudowy meblowej. Meble na wymiar można połączyć z gotowymi, istniejącymi meblami.

Kosztorys projektu

Chciałbyś dobrze zaplanować budżet inwestycji? W pakiecie Max przygotujemy dla Ciebie nie tylko listę zakupów, ale całościowy kosztorys wszystkich elementów wyposażenia wnętrza. Poniżej możesz sprawdzić przykładowy kosztorys. 

Architekt wnętrz Gdańsk

Architekt wnętrz Gdańsk – Projektowanie Wnętrz Online to biuro projektowe, które skupia doświadczonych, kreatywnych i słuchających potrzeb Klientów architektów wnętrz.  Warszawa to miejsce, gdzie pracujemy i mamy siedzibę, jednak ze względu na prowadzoną działalność możemy dostarczyć Ci wysokiej jakości projekt wnętrz zdalnie w każdym miejscu w Polsce. Dzięki temu, otrzymasz imponujący projekt szybko, zgodnie z umową oraz dostosowany do Twoich możliwości finansowych. Projektujemy zarówno mieszkania, domy jak i lokale użyteczności publicznej, dlatego zapraszamy do współpracy osoby indywidualne oraz przedsiębiorców. Naszym mottem jest pełne zadowolenie naszych klientów z każdej naszej realizacji, dlatego w każdy projekt angażujemy całą naszą wiedzę, pasję i serce. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie: Projektanci wnętrz.

Inwentaryzacja wnętrz Gdańsk

W przypadku nieruchomości z rynku pierwotnego, w większości przypadków do rozpoczęcia współpracy wystarczy nam dokumentacja projektowa od dewelopera. Oczywiście jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Klientami, co pozwala na uzupełnienie wymaganej dokumentacji o dodatkowe materiały, np. ankietę preferencji klienta, inspiracje do projektu, a także dodatkowo zdjęcia z inwestycji.

W przypadku inwestycji z rynku wtórnego, warto dokonać ponownego pomiaru nieruchomości, a jeśli jest to konieczne, to zapraszamy do stworzenia prostej inwentaryzacji wnętrza. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie Instrukcja pomiaru wnętrz 

 

Projektanci wnętrz Gdańsk

Planujesz remont i szukasz architekta wnętrz w Gdańsku? Problem w tym, że dobry architekt wnętrz proponuje zazwyczaj wysokie stawki za swoje projekty, jego biuro jest w  innym mieście albo niejednokrotnie architekci mają odległe wolne terminy na realizacje. Jednak w Projektowaniu Wnętrz Online jest inaczej. Do każdego zlecenia podchodzimy niezwłocznie, uwzględniając indywidualne potrzeby Klienta, ponieważ zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejszą wartością. Poświęcając się aranżacji wnętrz szukamy inspiracji w otaczającym nas środowisku pięknego Bałtyku, ale także staramy się zadbać o unikalny klimat miejsca i odzwierciedlać charakter właścicieli. Nasza pracownia cieszy się licznymi pozytywnymi opiniami zachwyconych klientów. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie: Projektowanie wnętrz 

Architekci wnętrz Gdańsk

Nasz zespół tworzą architekci – pasjonaci. Dla nich projektowanie wnętrz to cały świat, pasja i hobby. Oprócz tego są to ludzie wykształceni w tym zawodzie, z ogromnym doświadczeniem.  Nasi projektanci tworzą wnętrza funkcjonalne  i odporne na przemijającą modę. Starają się maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, ale przede wszystkim uwzględniają potrzeby i preferencje Klienta. Tworzymy zespół wraz z najlepszymi projektantami na terenie Polski, dlatego masz pewność, że Twój projekt zostanie wykonany szybko, rzetelnie i zgodnie z umową. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie: Projektowanie wnętrz 

Projekty wnętrz Gdańsk

Szukasz faktycznie zrealizowanych projektów wnętrz z Gdańska, a może z drugiego końca Polski – w Beskidów? Masz już jakiś pomysł lub szukasz inspiracji? Wybierz dowolne projekt wykonany przez naszych ekspertów, zamieszczony na naszej stronie, który cieszył się zadowoleniem klientów i stwórz tym samym swój magiczny świat nad Bałtykiem.  

Aranżacja wnętrz Gdańsk

Jeśli do zaprojektowania jest całe mieszkanie, dom lub biuro, należy podejść do tego kompleksowo. Wszystkie wnętrza powinny ze sobą być spójne, pasować do siebie, mieć wspólny element.  Projektując całą większa powierzchnię, nie można traktować każdego wnętrza oddzielnie, wszystkie pomieszczenia powinny być projektowane jednocześnie, aby w całości były dopasowane do oczekiwań naszych Klientów. Dlatego zachęcamy do konsultacji z  projektantem, gdzie podczas godzinnej sesji za pomocą Skype przeanalizujecie wszystkie elementy Twojego wnętrza. W trakcie sesji projektant wnętrz Gdańsk od razu będzie mógł udostępnić Tobie linki do proponowanych produktów i będziecie mogli skutecznie omówić wskazane propozycje oraz projekt będzie mógł bezpośrednio pracować w danym pomieszczeniu, który chcesz zmienić. Szczegółowe inspiracje znajdziesz na naszej stronie: Aranżacja wnętrz 

Szukasz projektanta wnętrz?

Architektura wnętrz to wymagający temat, choć na pierwszy rzut oka może wydawać się prosty. Aby stworzyć kompletną kompozycje wnętrza trzeba nie tylko znać się na produktach, mieć wyczucie estetyki, znać sposoby na dobór kolorów, mieć świadomość obecnych trendów, ale także ukończyć wykształcenie kierunkowe, aby znać się na zagadnieniach budowlanych oraz znać temat praktycznego remontu i związanych z nim problemów, które mogą wystąpić. Dobry architekt wnętrz to osoba posiadająca nie tylko wykształcenie, ale też wieloletnie doświadczenie. Takich architektów wnętrz znajdziesz na naszym serwisie. Zadowolenie klienta to nasz priorytet. Z uwagi na duże portfolio oraz wysoką jakość mamy zarówno dużo nowych klientów, jak i osoby z polecenia. Skupiamy się jedynie na projektowaniu przez internet. Nadzór autorski nie jest częścią projektu. Z uwagi na dużą kadrę mamy dostępne terminy realizacji. Gorąco polecam współpracę, przygotujemy świetny projekt dla Ciebie i całej rodziny. Zapewniamy pełne wsparcie na etapie projektowania i szybko zobaczysz efekty pracy. Jeśli chcesz sprawdzić jak będzie wyglądało Twoje wnętrze przed remontem Projekt Online będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Aranżacją wnętrz i projektowaniem wnętrz zajmujemy się już od lat. Profesjonalny architekt wnętrz trójmiasto, przygotuje dla Ciebie projekt wnętrza, projekty mebli niezależnie od tego czy projektujesz dom, czy mieszkanie. Aranżacja wnętrza to proces, który jest złożony z poszczególnych etapów, wejdź w nasz cennik, aby sprawdzić szczegóły. Dekorator wnętrz to nie to samo co projektant wnętrz. Pracownia projektowa która projektuję wnętrza domów, reprezentuje indywidualne podejście, zapewnia zestawienie materiałów, dobór mebli. Projektu wnętrza nie się wykonać z dnia na dzień, jest to długotrwały proces, który zajmuje od kilku do kilkunastu tygodni. Zaprojektujemy każde wnętrze, dostosujemy się do potrzeb klienta, zapewnimy szereg najlepszych pomysłów dostosowanych do wielkość pomieszczeń Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia, spełniamy oczekiwania inwestora i swoich klientów. Projektujemy w różnych stylach. 

Najczęściej zadawane pytania

Stawki za wykonanie kompleksowego projektu wnętrz w Gdańsku zaczynają się od 135 zł / m2, górne stawki to nawet 200 zł / m2. Cena zależy od doświadczenia projektanta lub biura projektowego

Stawki za wykonanie kompleksowego projektu wnętrz przez projektanta w Gdańsku zaczynają się od 100 zł / m2 do 180 zł / m2. Cena zależy od doświadczenia projektanta 

Cena za kompleksowy projekt mieszkania w Gdańsku:

Wielkość: 30 m2 od 4 050 zł do 6 000 zł, 

Wielkość: 50 m2 od 6 750 zł do 10 000 zł, 

Wielkość: 75 m2 od 10 125 zł do 15 000 zł, 

Cena za kompleksowy projekt domu w Gdańsku:

Wielkość: 100 m2 od 10 000 zł do 20 000 zł, 

Wielkość: 150 m2 od 15 000 zł do 30 000 zł, 

Wielkość: 200 m2 od 20 000 zł do 40 000 zł, 

Inspiracje do Projektu

Sprawdź te serwisy, po kliknięciu w logo zostaniesz przeniesiony do projektów mieszkań. 
Znajdziesz tam dużo inspiracji. 

Cennik za Projektowanie Mieszkania Gdańsk

Chcesz zorientować się jakie mamy stawki? 
Kliknij przycisk poniżej, aby przejść do cennika

Wyceń Projekt Gdańsk

Zapytaj nas bezpośrednio o wycenę Twojego mieszkania

Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.