PROJEKTOWANIE WNĘTRZ KATOWICE

Architekt wnętrz Katowice

Specjalizujemy się w Projektowaniu Wnętrz Online przez internet. Warszawa to miejsce, gdzie pracujemy i mamy siedzibę, jednak ze względu na prowadzoną działalność możemy dostarczyć Ci wysokiej jakości projekt wnętrz zdalnie w każdym miejscu w Polsce. Dzięki temu otrzymasz imponujący projekt szybko, zgodnie z umową oraz znacznie taniej niż w innej pracowni. Projektujemy zarówno mieszkania, domy, jak i lokale usługowe i biurowce, dlatego zapraszamy do współpracy osoby indywidualne oraz przedsiębiorców.

Instrukacja-pomiaru-wnętrza-Projektowanie-Wnetrz-Katowice

Inwentaryzacja wnętrz Katowice

W przypadku nieruchomości z rynku pierwotnego, w większości przypadków do rozpoczęcia współpracy wystarczy nam dokumentacja od dewelopera. Oczywiście jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami, co pozwala na uzupełnienie wymaganej dokumentacji o dodatkowe materiały, np. wypełnioną ankietę preferencji i przesłanie inspiracji do projektu, a także dodatkowo zdjęcia z inwestycji.

W przypadku inwestycji z rynku wtórnego, które mogą posiadać niekompletną dokumentację i plany, warto jest  sprawdzić wymiary nieruchomości, a jeśli jest to konieczne, to zapraszamy do stworzenia prostej inwentaryzacji wnętrza.

Projektant wnętrz Katowice
przez Internet (Video)

Projektowanie-Wnetrz-Katowice
Odtwórz wideo

Projektanci wnętrz Katowice

Stawki za pracę projektantów wnętrz w Katowicach są bardzo wysokie. Bardzo często dla renomowanych biur projektowych będą to kwoty przekraczające 300 zł za m2. Równocześnie można znaleźć oferty projektantów w atrakcyjnych cenach. Te rozbieżności wynikają z wykształcenia i doświadczenia projektantów oraz z poziomu renomy pracowni. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój projekt zostanie wykonany dokładnie i rzetelnie, powierz jego realizacje profesjonalnej firmie. Współpraca z nieznajomym i niedoświadczonym projektantami może zakończyć się niepowodzeniem, utratą wpłaconych środków, a nawet dodatkowymi kosztami związanymi ze znalezieniem nowej pracowni architektonicznej. Nasza pracownia cieszy się licznymi pozytywnymi opiniami zachwyconych klientów.

Architekci wnętrz Katowice

Planujesz remont i szukasz architekta wnętrz w Katowicach? Problem w tym, że dobry architekt wnętrz proponuje zazwyczaj wysokie stawki za swoje projekty lub jego biuro jest w Warszawie, albo niejednokrotnie architekci mają odległe wolne terminy na realizacje. Jednak w Projektowaniu Wnętrz Online jest inaczej. Tworzymy zespół wraz  z najlepszymi projektantami na terenie Polski, dlatego masz pewność, że Twój projekt zostanie wykonany szybko, profesjonalnie i zgodnie z harmonogramem.

Projekty wnętrz Katowice

Szukasz faktycznych realizacji projektów wnętrz z Katowic i nie tylko? Wybierz dowolne pomieszczenie z zamieszczonych poniżej, a zobaczysz przykłady realizacji naszych projektów, które cieszyły się zadowoleniem klientów i stwórz tym samym swój wymarzony kąt. 

Aranżacja wnętrz Katowice

Masz już pomysł na zaaranżowanie wnętrza? Marzysz o przytulnym, a zarazem przestronnym pomieszczeniu? Masz już dobrane kolory i elementy dekoracyjne, ale zanim wydasz majątek na remont chciałbyś skonsultować całość z projektantem wnętrz? U nas jest to możliwe. Wybierz konsultacje z projektantem, a podczas godzinnej sesji za pomocą Skype przeanalizujecie wszystkie elementy Twojego wnętrza. W trakcie sesji projektant od razu będzie mógł udostępnić Tobie linki do proponowanych produktów i będziecie mogli skutecznie omówić wskazane propozycje oraz projekt będzie mógł bezpośrednio pracować w danym pomieszczeniu, który chcesz zmienić.

Projektowanie wnętrz Katowice

Cennik

Chciałbyś zaprojektować pojedyncze pomieszczenie?

Kliknij w link poniżej, a przejdziesz do cennika za pomieszczenie. W ramach projektu pomieszczenia możesz wykonać dowolny projekt od sypialni po kuchnie.

Projekt z wizualizacjami od 799 zł. Sprawdź >>

Chciałbyś zaprojektować całe mieszkanie, dom lub lokal usługowy? 

Kliknij w link poniżej, aby przejść do cennika za m2. Jest on przeznaczony dla osób, które chcą zrealizować projekt całego lokalu.  

Projekt z wizualizacjami od 60 zł za m2. Sprawdź >>